Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párom bennem megy el,...

Ha a párom bennem megy el, nekem mindig kifolyik! Ez természetes? Attól függetlenül reménykedhetek, kisbabára?! 28 naponta van meg a menszeszem, és a 10 napon csináltuk, nem a 14-en.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Lehethogy az az egy győztes azért célhoz ér!!!!!!!!Jól válogassátok meg a pózt, nyílván nem a lovagló a legjobb. ha elélvez, míg tud, maradjon benned.
2010. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

lehet hogy hülyén hangzik de szeretkezés után ne pattanj fel... tarts az ágy- bármi - mellett egy kis csomag törlőkendőt hogy ha zavar meg tudd törölni magad és aztán állj gyertyaállásba v. tegyél párnát a popsid alá hogy befelé follyon a lényeg. lehet hogy mulatságos de sikeres. akkor nem folyik ki azonnal bár az sem gond mert nem folyik ki az összes még ha úgy látszik is. szóval ne aggódj emiatt de azért egyszer kétszer próbáld ki a gyertyás popsiemelős megoldást is ... --hátha--


sok sikert!!!

2010. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
mert mit csinálna benned, ha nem jönne ki szerinted? Felszívódna, beléd poshadna? :S
2010. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindig kifolyt...azt hittem sok, de mégis baba lett belőle, szóval az ügyesebbek tudják, hogy nem hátra, hanem előre kell menniük! :)

Amúgy tényleg ne pattanj fel egyből, fel a lábakat a magasba és akkor rásegítesz a kiskatonáknak!

Remélem hamar összejön a babátok!

27 hetes pocakos

2010. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj de ez butácsak kérdés volt. Szerited aki véletlenül esik teherbe akkor az hogy csinálja?Hidd el, megy az felfelé is.

De szerintem ne kezdd el ezt a programozott szex dolgot, legyetek spontánok, ne görcsölj, ne számolj, ne védekezz :)és meg lesz a baba.

2010. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! És ti megvártátok a 14. napot? Vagy ti is korábban csináltátok, mint mi?
2010. júl. 8. 12:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi többször voltunk együtt, a peteérés előtt. Nekem 30-31 naposak a ciklusaim, és így voltunk együtt: a 6., 11., 12., 15. napon és most úgy tűnik, hogy kislány lesz.
2010. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az anyag egyből a méhnyakra megy, úgyhogy aki meg akar maradni, az elindul felfelé. :D De mindenesetre egy kispárnát beraksz a feneked alá, és kb 20 percig úgy maradsz, nagyobb az esélyed, hogy terhes maradsz. Sok sikert. Amúgy mindenkinek máskor van peteérése, képzeld nekem a 19,20,21.napokon van. Sok sikert!
2010. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, hogy mindenkinek máskor van peteérése. Eddig más kérdésekben vagy válaszokban mindenki azt irta h 14. napon van.
2010. júl. 8. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
MOst azt fogjátok számolgatni amikor szerelmeskedni akartok, hogy lesz-e belőle baba vagy sem??
2010. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!