Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztem halvány...

Ovulációs tesztem halvány pozitivat mutat és 1 napja, hogy elmúlt a menszeszem, a terhességi teszt viszont negatív?!

Figyelt kérdés

Valaki tudna ebben segiteni mit jelent?

Tegnap múlt el a menszeszem,és kiváncsiságból csináltam egy ovulációs tesztet ami pozitivat mutat.Halvány a T-nél a csik,a C-nél erősebb.

Valaki megtudná mondani mi lehet ez?

Csináltam egy terhességi tesztet az viszont negativ.


2010. júl. 8. 17:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez egy negatív ovulációs teszt. Holnap csinálj még egyet.
2010. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az lh termelődés egész ciklus alatt van és némileg kimutatható, de míg nem olyan erős mint a controll csík negatívnak számít tehát ettől még nem valószínű a korai ovuláció, ha tovább folytatod meglátod kb középidőbe is lesz és akkor lesz majd pozitív, de ez nagyon drága lenne. Nekem is mindig volt és az hogy milyen intenzitású az az ovulációs teszt érzékenységétől is függ, volt mikor érzékenyebbel végeztem és az jobban kivehető volt ,míg amikor gyengébbel halványabb de jelen volt , tehát a babatervezőkotthona-oldalon is megtalálod lh a ciklus egésze alatt jelen van, bár van akinek nem mutat semmit az nem tudom mitől van. Én volt hogy majd nem végig csináltam és még sem volt korai ovulációm a 14-15. nap erősödött be mely pozitívnak számított.

Persze attól próbálkozni lehet, ha babát szeretnétek.

2010. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már vannak pé-s fájásaim is,nem is kicsik.Lezsibbad a lábam annyira belehasit a fájdalom.
2010. júl. 10. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!