Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 12. napján ez jó?...

Ciklus 12. napján ez jó? Gonal-f és clostys ciklus Adatok lent

Figyelt kérdés

Gyenge pcos mellet vagyis nem tudom a ciklus hosszát, elég változó.

endometrium: 8 mm

Jobb petefészek: 13 mm-es tüsző

Bal petefészek: 14, 14, 13 mm-es tüsző

Egy hét múlva kell visszamennem, valaki tud tapasztalatot mondani?

Annyit még a pcoshez hozzátennék, hogy egyedül a szabálytalan ciklus és a darázsfészek szerű petefészkek jellemzőek rám, a laborom tökéletes, ir sincs és pm alulműködés se. (Valószínűleg fogamzásgátló miatt alakult így)



2019. jún. 17. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó eredmény,szurkolok 😊

Nekem csak egy domináns tüszőm lett...

2019. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, örülnék már neki nagyon. Túl vagyok egy vetélésen, mostmár remélem jön a bébi. Neked sikerült? 🥰
2019. jún. 17. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:

És ebből mi lesz? Inszemináció vagy lombik?

Mert az előbbinél ennyi tüsző esetén az én dokim már leállítaná a stimut mert nagy a veszély a többes ikerterhességre, ami veszélyes lehet mind az anyára mind a babákra. Ha viszont lombik, ahhoz elég kevés tüsző ez, de persze nem lehetetlen ennyivel sem, hogy a lényeg h mindegyikben legyen petesejt és azok szépen megtermékenyüljenek.

2019. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyik sem lesz . Csak ezeket kapom, más "beavatkozás" nem lesz csak a tüszőrepesztő injekció majd. Addig pedog továbbra is 2 naponta 75-ös dózisban kell adni az injekciót.
2019. jún. 19. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva. Én rákérdeznék a helyedben a többes ikerterhesség kockázatára. Ráadásul a Gonalt nem szokták a clostyval együtt adni, pont ezért. Szerintem ez felelőtlenség és veszélyes is lehet. Inszemes vagy időzített együttlétes hónapokban az egy vagy két tüsző az ideális a 4 már soknak minősül.
2019. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásodat de nem kételkedem az orvosom szaktudásában. 🥰

A laborom és az előzmények alapján a lehető legjobb megoldást mondta ami ez . Más nálam sajnos vagy nem működött, vagy nem engedélyezett, mert az tényleg veszélyes lenne az életemre nézve.

Továbbra is érdekelnek tapasztalatok és vélemények a fent leírt dolgokról. Arról is szívesen olvasok ha valaki nem ért egyet ezzel, csak neki nyilván fogalma sincs hogy mi a helyzet velem, és ezt nem is tartom fontosnak leírni. A kérdésben feltett információk érdekelnek. ❤️


(Ezt csak zárójelben jegyzem meg : Én sok embertől hallottam,olvastam hogy együtt kapta a gonal-fet és a clostilbegytet és hatásos is volt, baj sem történt, többes ikerterhesség sem. )


Szép napot mindenkinek és sok sikert annak aki babára vágyik ❤️🤞

2019. jún. 20. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Valoban kicsit soknak tunik a 4 db tuszo,de kitudja 1 het mulva milesz beloluk.

Meg semmi garancia ra h mindegyikben van petesejt,jo minosegu stb,vagy h egyaltalan meg tudja termekenyiteni.

Ugyhogy azert nem kell sztem aggodni

2019. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az történt, hogy a többi pici tüsző nőtt hozzá ehhez a négyhez , így rengeteg 10-14 cm-es tüsző volt, és mivel az már a 19. Ciklus napom volt abbahagytuk a próbálkozást erre a ciklusra, és most norculotot kell szednem 10 napig,hogy megjöjjön. Szóval most nem sikerült, de majd legközelebb fog! 😍
2019. jún. 27. 06:24
 9/10 anonim ***** válasza:

És repedt meg belőle legalább egy?Vagy egy sem lett domináns?

Csak mert nekem lett egy domináns,ami meg is repedt,csak mire megjött volna,lett még 3 27mm-es. 😬 Nekem is norcolutot kell szednem,de azt javasolta a nőgyógyász,hogy 2 hét múlva kezdjem el szedni,mert lehet,hogy addig megjön.

2019. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. Domináns tüsző sem lett. Magától nem reped meg nekem csak tüszőrepesztő injekcióval
2019. jún. 27. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!