Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt? Szellemcsik?

Facelle teszt? Szellemcsik?

Figyelt kérdés
3 napja kesik a menzeszem. Ma csinaltam facelle tesztet kettot is! Mindig szellem vagy szaradasi csikos...? Teszek fel kepet is. 5-10 percen beluli teszt.

2019. jún. 18. 19:03
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Sajnos nem erosodott semmit sem. :( Most varom hogy megjojjon....
2019. jún. 21. 11:15
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg kemiai terhesseg volt. Sajnalom!
2019. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
Meg is jott a menzeszem! Sajnos :(
2019. jún. 21. 13:53
 54/54 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a cipőt húztam fel,mint Te a múlt hónapban...4 éve várjuk a kistesót.Tegnap este,hirtelen felindulásból teszteltem a 13.dpon.,pedig nem szoktam ilyet :D Kicsit elázottnak tűnt a teszt, úgyhogy nem voltam túl türelmes,negatívnak is vettem és lefeküdtem aludni.Reggelre ez fogadott.Sosem volt még ilyen,száradás után sem egy teszt se....Tudom,tudom,száradás után nem értékelünk tesztet:D Pár nap múlva ismételek,aztán meglátjuk. Hátha egy később idétévedőnek jó infó lesz:) [link]
2019. júl. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!