Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor halványan lehet...

Peteéréskor halványan lehet pozitív a teszt? Mennyire megbízható az Intimed teszt?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott hogy 10 napja kb. 2 napos volt a mensim az is 4 napot késve,ezért csináltam egy tesztet,ami halványan 2 csíkos,csináltam még egyet és az is. Ha terhes lennék már biztos erős pozi lenne,nem?

2019. jún. 19. 10:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg látok mindegyiken vmit. Ha az egyuttlet pl 10-14nappal ezelott volt, siman realisak a vonalerosegek. Nekem ennyire sem latszottak az elejen...

Tesztelj meg par nap mulva. Ha nem jelenik meg erosebben akkor valszeg tleg nem baba.

2019. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ma reggel is csináltam két tesztet,ugyanilyenek lettek. Elmentem végül nem jó szájízzel a tartós hajegyenesítésre végül (terhesen nem ajánlják) mert nem akartam lemondani az utolsó pillanatban. De a szűztea kapszulát meg a kúpozást felfüggesztettem. Úgyis jövő héten megyek endokrin-nődokihoz úgyh ott minden kiderül...
2019. jún. 20. 14:18
 13/22 anonim válasza:
Intimed tesztet senki ne vegyen! Csináltam kettőt mindkettő negatív, érdekes másnap az x epil egyből halvány csikos lett.🤣 igaz én délután teszteltem, szerencsére babát varok😊 teszteli pár nap múlva csak ne intimeddel!
2019. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
[link] Ma du.-i one step. Szerintetek? Már erősödnie kellett volna,lehet csak kémiai... :(
2019. jún. 24. 17:40
 15/22 anonim ***** válasza:
Ezek MIND negatívak. Az eddigiek is, meg ez a mostani is.
2019. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem téged kérdeztelek... tudjuk h szerinted negatív harmadszor szólsz hozzá elég lekezelő stílusban. Ha más nem szól hozzá,nem bánom csak te ne. Köszi.
2019. jún. 24. 18:24
 17/22 anonim ***** válasza:
Azóta teszteltél ujra?
2019. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Sajnos negatív! De remelem össze fog neked is jönni!😊🙏🏻
2019. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de igazából mi nem próbálkoztunk,majd csak ősztől. Addig rendbe kell jönnöm hormonálisan,volt egy vetélésem tavaly plusz tejcsorgás miatt nem vagyok még ready. Pont ma reggel teszteltem,de amúgy 6-án kell megjönnie. A képet mindjárt mutatom.
2019. júl. 2. 23:33
 20/22 A kérdező kommentje:
2019. júl. 2. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!