Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy baba? 19-en...

Lehetseges hogy baba? 19-en menses előtt egy nappal barnázás volt. Aztán tegnap mar eleg volt egy tisztasági betet is. Annyira elmúlt. Soha nem volt még ilyen.

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet hogy nem. Teszt.
2019. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2019. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. jún. 22. 09:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet mindenképp, mert elöfordulnak fura dolgok. Pl unokanővérem három hónapig menstruált, miközben terhes volt. Egy barátnőm anyukája pedig végig a terhesség alatt. Ezért én is mindig csináltam tesztet, ha necces volt a szitu, de ilyen esetek után nem mertem arra hagyatkozni, ha megjött, inkább csináltam egy tesztet is. Így már ha megjött, és a teszt is negatív volt, megnyugodhattam. Illetve, ha még soká volt esedékes utána a mensi, akkor meg 2 tesztet csináltam, h ne azon kattogjak,h mikor jön már meg végre...

Mindegy, a lényeg, h én nem mernék arra hagyatkozni, h mi van a betétemen, sok furcsasággal találkoztam már: volt ami eleg durván nézett ki, de semmi komoly nem volt, viszont volt olyan is, h a betéten lévő barnás-vöröses maszatról kiderült, h valamilyen fertőzés és komolyabb kezelést igényel...


30/n

2019. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csináltam tegnap reggel.Igaz második vizeletből.Negatív.Viszont az erős hányinger nem múlik.Nehezen viselem már.Volt több méhenkívülim.Semmi nem mutatta ki az öthónapos terhességet.
2019. jún. 23. 13:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak most semmi nem utal méhenkívüli terhességre.Azért gondoltam hátha..
2019. jún. 23. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!