Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Hogyan mondjam el a barátomnak hogy az ő hibájábol terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 16:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2019. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Ott a baj kérdező, hogy azt te is érzed, ha kiszakad az óvszer, ugyanis folyik belőled a "cucc".

Egyébként meg semmi gond, ha nem közölte veled 72 órán belül ezt a dolgot a barátod, akkor ha meg akarod tartani, hát tartsd meg, ő meg fizetheti a gyerektartást. Majd legközelebb elmondja a leendő partnerének, ha kiszakad az óvszer.

Amúgy meg hogy mondd el? Hát úgy, hogy Józsi, a múltkori óvszerszakadásnak 9 hónap múlva érkezik a következménye.

2019. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Megy ám a lepontozás nem gyengén. :-O
2019. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam a privát üzenet, miszerint meg szeretnéd tartani. Mivel feltételezem nincs kereseted gondolni kellene arra, hogy miből fogod felnevelni ezt a kicsit. Itt kb másodlagos a fiúddal való közlés, mert biztos vagyok benne, hogy ő nem fog tudni anyagilag támogatni. Még mindig azt mondom a szuleiddel kellene elbeszélgetni a jövőbeli céljaidról. Bár remélem kamu vagy és kamu ez az egész.
2019. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak az ő hibája...te is ott voltál, te is védekezhetnél, ellenőrizhetted volna a gumit... Szóval legalább annyira a te hibád is.
2019. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Józsi, emlékszel, hogy múltkor nem szóltál, hogy kiszakadt a gumi, te gyökér... hát gratulálok, apa leszel.
2019. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
52%
Aludtál amikor megkefélt vagy hogy gondolod hogy az ő hibája? Nem tűnt fel, hogy a lukadban mozog valami, olyan tág, vagy miaf... ?!
2019. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha a barátod valóban a párod, szerelmed, és mindketten magatoknál voltatok, mikor az aktus zajlott, akkor figyel annyira rád, meg talán esze is van egy diónyi, hogy tisztában van a kockázattal. Ha nem, akkor amputálni kellene a firkálóját, hogy ilyen többé ne történjen.


Találkoztok, mondd, hogy mondani akarsz egy komolyat. A múltkori alkalommal óvatlanabb voltál, mint a szokásos, és már tuti, hogy terhes vagyok. Kérlek, vállaljuk a következményeket együtt (vagy ha ezt nem akarod, akkor alternatív: nem szeretném, hogy ezek után közünk legyen egymáshoz, de az anyagi támogatásodra szükségem lesz, mert a gyereket nem vetetem el, és egyedül iszonyat nehéz. Együtt hoztuk össze, együtt kell biztosítani az életét is.)


Oszt cső.

2019. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!