Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 20-án lehetett kb...

Bolbe kérdése:

Junius 20-án lehetett kb peteérésem, aznap és másnap voltunk együtt a párommal.6 nappal vagyunk utánna,20-tól hetfőig (24-ig) minden nap együtt voltunk. Mennyire esélyes hogy baba lett?

Figyelt kérdés
6 nappal lennék számításaim szerint ovu után, ma fura érzés fogott el, mintha a gyomromnak lenne valami "baja" néha megszédülök. Tudom, hogy hamar lenne a tünetekhez nagyon. Szóval én csak olyanok válaszát várnám akik nem "butáznak" le esetleg jártak hasonló cipőben. Július 4-5-re nem várom.

#baba #terhesség #próbahónap
2019. jún. 26. 16:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Kiegészítenám az 5 percenkénti pisiléssel.
2019. jún. 26. 16:04
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Tünetek még nem lehetnek. Az esély 20%, ha védekezés nélkül van jókor együtt egy pár. Ennél többet nem lehet erre mondani....
2019. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehetnek még, de akkor mégis mi a "baj" ? Védekezés nélkül volt.
2019. jún. 26. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Én terhesség nélkül is megszédültem ma ilyen melegben. Plusz pisilek is rendesen, mert sokat iszom!

Amúgy 50százalék. Vagy igen vagy nem.

2019. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
35-36 fokok vannak.....a fél ország szervezete megbolondult.
2019. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Biztos a pástétom az oka.
2019. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Annyira várod hogy magadba beszéled.Ha összejött a terhesség még be sem ágyazódott!
2019. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolj már bele, hogy a megtermékenyítés is önmagában eltarthat 1-2 napot, mire bekövetkezik, ezután kezdődik a beágyazódás, ami kb. 10 napig tart. Itt már eltelt majdnem 2 hét, mire egyáltalán beszélhetünk terhességről. Bármilyen terhességi tünet beágyazódás után lehet, mivel a hcg nevű hormon, ami a beágyazódás után kezd el termelődni, az okozza a terhességi tüneteket. Tehát akkor szerinted 6 nappal peteérés után mégis mit érezhetnél? Megmondom, azt, amit bárki más, aki nem terhes, sőt, aki nem is nő. Ebben a melegben, meg egyébként is egy sima kis vírusfertőzéstől bárkinek lehetnek ilyen tünetei. Illetve nem egy példát láttunk már arra is, hogy valaki annyira beleélte magát, hogy már úgy érezte, mintha, aztán mégse. Szóval ne pörögj ennyire rá a témára, hidd el, nem érdemes!
2019. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!