Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol találom azt az ovulációs...

Hol találom azt az ovulációs kalkulátort, ami úgy néz ki mint egy naptár és fel vannak tüntetve benne a teherbeesés lehetséges napjai, a peteérés, hogy mikor mutatja ki a terhességet vérből és mikor tesztből?

Figyelt kérdés
Voltam már egyszer rajta, de nem találom sehol. Ha valaki tudja hol van, küldje el a címet! Nem a ciklus.hu-ra gondoltam, de hasonlóan néz ki. Előre is köszi!
2008. nov. 13. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A fogamzasgatlas.hu-n találsz ilyen dolgokat, és sok más egyebet is, ami biztosan hasznos lesz neked.

Egyébként úgy tudom, hogy a tabikhoz szoktak adni.

2008. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ezt keresem napok óta!!! Amibe megadhattad az utsó mensi időpontját, kalkulált egyet és kiírta, hogy mikortól kimutatható vérből és mikortól vizeletből a terhesség??? én ezt keresem...
2008. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, szerintem ezt keresed:)

[link]

És a termékenységi kalkulátorra menj rá, ott megadod az utolsó mensit és kiszámolja Neked a dolgokat.

Remélem erre gondoltál.

2008. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szaisztok!

www.kismama.hu

ott a kalkulátoroknál

Remélem erre gondoltatok:)

2008. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ciklus.hu nagyon jó oldal mindent beirtatsz és ö kiszámolja a lehetséges ovulációs napot is.
2008. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kismama.hu!!! EZAAAAAAAAAAAAAAAAAAZ!!! Köszi mindenkinek!!!
2008. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!! A kismama.hu-t kerestem
2008. nov. 13. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!