Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo 11, erős pozitív teszt...

Dpo 11, erős pozitív teszt délután (10-és érzékenységű), de majd leszakad a hasam annyira fáj, teljesen olyan mint ha meg akarna jönni (még 5 nap van az esedékesig, korán volt peteérésem), volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt.
2019. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Ha már ismered a dpo fogalmát és voltál olyan "bátor" is, hogy a 11. napon teszteltél, akkor mostmár ideje utánanézned a koraterhesség tüneteinek is.
2019. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Milyen kedves válasz! Érdekelne, hogy vajon mi vesz rá arra, hogy időt és energiát áldozz egy ilyen komment megírására..

Egyébként mivel ahogy minden szervezet, minden terhesség más és más, miért ne lehetne, hogy változóak a tünetbeli megjelenések is?

Az ember nyilvánvalóan tapasztalatokat kíván olvasni, ezekről beszélni egy ilyen helyzetben, nem mások ily módon levezetett belső feszültségét olvasni.

2019. jún. 27. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen volt! Én 10 dpon teszteltem este pozit. Gyanús volt mert pecsételtem ezért teszteltem ,hogy most baba vagy menzesz lesz. (Nekem is korai pém volt így még 5 nap volt a menzeszig). Másnap nagyon görcsöltem mint addig még soha. Most ez a beagyazódás miatt volt e vagy sem azt nem tudom... de mivel napok óta pecseteltem kb 3-4 napja ezért nekem progi pótlás is kellett. Szerencsére volt itthon mert már rég terveztük a babát és nehezen jött össze. Ahogy elkezdtem a progit baba maradt a görcsös és a pecsetelés ment..

Most itt fekszik mellettem a kanapén és az autóját tologatja. 21 hós!

Sok szerencsét!

2019. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia jelen !✌🏼

5 nappal nem várt előtt teszteltem erős pozitívat

A tünet pedig a sav volt

Sosem jön a savam . Akkor pedig jött . És én bátorkodtam tesztet csinálni

Pozitív lett és nem is gyenge

Aztán nem várt napján nem jött meg és a tesztem meg erősebb lett

Szóval ne foglalkozz a kedves hitetlenkedő vagy csak rossz indulatu emberekkel !

Most leszek 7 hetes

Orvoshoz 9. Heten megyek sajnos így kaptam időpontot

2019. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De kedvesek vagytok, köszönöm, hogy megosztottátok, gratulálok a babákhoz! 🙏🏻

Nekem eddig az volt a gond, hogy későn volt pém, így hiába kezdődött el a beágyazódás, sajnos nem volt ideje befejezni, így megjött..

Emiatt vagyok most kicsit megijedve az érzéstől, de a korai pé miatt hátba most máshogy lesz..

2019. jún. 27. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj rá

Pihenj és ne emelgess

Ha rendesen beagyazodik kirobbantani se lehet :)!

2019. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!