Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jót jelent ha nem fajnak a...

Jót jelent ha nem fajnak a melleim 5 nappal nem várt előtt?

Figyelt kérdés
Ez a ciklusom alapjaiban más mint a többi. Nem fajnak a melleim. Nem erzekenyek, pedig nemvart elott 1,5 héten már borzasztoan fájni szokott. Eddig sok folyasom volt. Most voltak napok mikor teljesen száraz időszak vol, ha van is folyas csekély mennyiség az eddigiekhez képest. 21 en volt ovum. Ovu tesztel nézem. Akkor egyutt is voltunk férjemmel és utánna napokban is. Tudom 5 nap meg dzok idő messze van még szombat. De jót is jelenthet? Volt valaki így? Mi lett a vége?
2019. júl. 1. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Még hányszor kell leírnom a hasonlovaknak? Tesztelj a nemvárt napján előbb nem derül ki semmi ezekből a tünetekből bármi lehet.
2019. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ebből bármi lehet mert kezdetben nagyon hasonlít egymásra a kettő. Nekem pl ugyanúgy fájtak a melleim, mint menstruáció előtt, szinte minden ugyanaz volt, de mégis pozitív lett a teszt :) . Drukkolok neked!
2019. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első nyilván tudom h nem láttok belém és h mikor kell tesztelni. Nem vagyok szőke. Csupán egy egyszerű kérdést tettem fel. Én pl elsőnek szóval nem kell százszor leirni nekem személy szerint. Szerintem normálisan kérdeztem. És igen amint írtam is tudom h 5 nap és bármi lehet. Csupán tapasztalatokra lettem volna kivancsi!! Igegorlo ez a várakozás. És csak tájékozódni szerettem volna....
2019. júl. 1. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmit nem jelent. Fájhat holnaptól, vagy 1 nappal előtte, vagy lehet hogy most nem fog mert ez most ilyen ciklus lesz. Ezekkel kár konspirálni.
2019. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem előtt pontosan úgy zajlott minden, mint egy szokásos ciklusomban (nem is nagyon reménykedtem). De van olyan a környezetemben, aki abból sejtette, hogy terhes, hogy a ciklusa eltérő volt a megszokottól. Úgyhogy bármi megeshet 😊
2019. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szurka, feszülés, vagy ezek ellentéte nem jelent semmit ugyanis a terhesség első pár hetében ugyanazt érzi a nő, mint amit amúgyis érezné ha nem lenne terhes. Premens tünetek vannak a terhesség legelején is. Ennek az oka az, hogy még nincs hcg a szervezetben vagy épp annyira kevés, hogy SEMMIT nem változtat a szervezeted működésén.

5 terhességem volt (5. most van épp), totál premens tünetek voltak mindnél, de sosem egyforma intenzitásúak, valamelyik esetén volt szurka meg ezmegaz, valamelyik esetén még nem. Pont mint életem menstruálás előtti hónapjaiban.

2019. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegfront van. Nekem is fáj már reggel óta. Terhes nem vagyok. Ezek nem terhességi tünetek.
2019. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
😅😂bocsi fejem- ez olvastam. A mellfajdalom pms tunet is lehet.
2019. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!