Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a ciklusom...

Lehetek terhes ha a ciklusom 15. napján voltunk együtt?

Figyelt kérdés
32 napos ciklusaim vannak.a ciklus 15 napján voltunk együtt a párommal. átlag 18 nap körül van peteérésem. Teherbe eshettem így? ma vagyok a 19 napon. eléggé félek, mert annyira még nem tervezzük a babát. viszont ha úgy alakulna biztos, hogy nem vetetném el, mert 30 éves vagyok már és még nincs gyerekem, félek, hogy akkor utána már nem is lehetne. (Kérem szépen a kérdésre válaszolni, nem offolni és ítélkezni)
2019. júl. 10. 09:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes. Alapvetően a ciklusa bármely napján teherbe eshet az ember.
2019. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Ugye a kérdésből nem derül ki, hogy védekeztetek, de feltételezzük, hogy nem. Ez esetben lehetsz terhes.
2019. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk sehogy. megszakítással sem.tudom még korai megkérdezni meg tesztet is csinálni. csak félek azért mert a párom azt mondta, ha netán becsúszna akkor mindenképp vetessem el :/
2019. júl. 10. 10:08
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Lehetsz terhes. Két hét múlva érdemes tesztet csinálni, addigra már elvileg késni is fog, ha terhes vagy.
2019. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

“ megszakítással sem “.

akkor rendesen teleküldött párod, és most félsz a terhességtől?

2019. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
igen nagy eséllyel lehetsz terhes.
2019. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem nem ítélkezni de 30 évesen azért már bőven felnőttek vagyunk. Ha nem akarunk babát, teszünk ellene. De ha te 30 vagy és nem vetetnéd el az oké, de a párod szeret téged egyáltalán ha képes így kijelenteni, főleg hogy bár ki sem húzta időben? 🤦‍♀️
2019. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a védekezés nélküli szex az megy, de a baba már nem kéne párodnak. Elég rossz ómen a kapcsolatot tekintve.


Ha tudod, hogy a 18. nap körül van peteérésed, akkor a 15. napon a védekezés nélküli szex teljesen jó lehet a fogantatás szempontjából, hiszen a spermiumok 2-3, de még akár 4 napot is simán elvannak odabent, főleg a termékeny időszakban. A helyedben én is aggódnék.

2019. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvàn
2019. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó. Senkitől sem kértem, hogy imádkozzon értem. Csupán egy kérdést tettem fel. És nem kell ítélkezni, mert tudom, hogy mit tettem nyilván. A többieknek akik válaszoltak a kérdésemre köszönöm szépen. Remélem a legjobbakat bármi is lesz.
2019. júl. 10. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!