Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet ilyen gyenge a...

Miért lehet ilyen gyenge a menstruációm?

Figyelt kérdés
Első nap délelőttjén rendesnek tűnt , délután már nagyon gyenge. Második nap 5 óra alatt sem telt meg egy normál tampon , azóta tisztasági betétet használok csak (ma van a 2.nap )
2019. júl. 14. 15:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként babát tervezünk . Nem tudom, hogy fontos -e: percekkel azelőtt mielőtt megjött volna , egyut voltunk védekezés nélkül . Esetleg ha attól teherbe eshetnek (ugye azt mondjak van ilyen ) akkor abbamarad a vérzés vagy csak következő hónapban marad el ?
2019. júl. 14. 15:46
 2/9 A kérdező kommentje:
*eggyütt
2019. júl. 14. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy közvetlenül előtte együtt vagytok, nem fog elmaradni - még ha attól az együttléttől esel is teherbe, a petesejt csak 6-12 nappal később ágyazódik be, vagyis ténylegesen csak annyival utána leszel terhes.


A gyenge vérzés viszont lehet jele terhességnek, ahogy sok másnak is. Érdemes pár nap múlva tesztet csinálni, vagy ha egyéb tünet (rendellenes görcsölés, további szabálytalan vérzés, stb.) felmerül, fordulj orvoshoz!

2019. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gyenge a menstruációm, nem baj, gyerekem is van. Ha a menzesz előtt teherbeestél volna, ami nem valószínű, akkor van olyan is, akinek egyszer megjön terhesen is, de ha a normál menetét nézem, peteérés után 2 héttel jön meg, tehát késett volna neked 2 hetet, ami ki sem derült volna, mert nem jött volna meg. Ha pontosan szokott megjönni akkor nem gondolom esélyesnek, hogy terhes lennél.
2019. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Attól az aktustól nem leszel terhes.

2. A menstruáció néha változik, ez teljesen normális.

3. Még csak a második napon vagy.

2019. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a rendes menstruáximal sem telik meg 5 h alatt egy normál tampon.

A mini max 1. Nap, de akkor sem tuti.


Viszont a barátnőmnek egyszerűen a terhesség okozta.

Emiatt tesztelt, mert nem a szokásos volt a mensije...

2019. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat:) Meglátom hogyan alakul a továbbiakban .

Nekem meg szokott 3 óra alatt telni , azért furcsa. De persze nem vagyunk gépek :)

2019. júl. 14. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gyengébb vérzésem már a megszokottnál. Nem voltam terhes. Nők vagyunk, nem gépek, bármikor lehet másmilyen a vérzés.
2019. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen , épp ezt írtam az előző kommentben :)
2019. júl. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!