Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek esélyes ez a...

Szerintetek esélyes ez a hónap babára hőgörbe alapján?

Figyelt kérdés

Az biztos, hogy a ciklus.hu rossz helyre húzta be most az ovulációt, mert a 14. ciklusnapon lett pozitív az ovu tesztem és szurkált is petefészkem, másnap voltam nőgyógyásznál, aki már nem látott semmit, csak egy 12 mm-es tüszőt, azt mondta, hogy hajnalban valószínű megrepedt. Azóta elég szépen fent van a hőm, sőt tegnap feljebb is ment. Szerintetek ez jó jel? :)


Köszönöm!


[link]



2019. júl. 15. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
😑😑😑😑
2019. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11. dpo-n vagy. Ha még fent lesz a hőd 6 napig, akkor jó eséllyel van a baba. De ezt előre nem lehet megjósolni.
2019. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Uh.. Ne remenykedj... Menj inkább valószínűség számítani
2019. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyeseknek miért kell ilyen bunkónak lenniük.. Minek szólsz hozzá, ha nem tudsz normálisat vagy ha amúgy nem is érdekel?

Azok véleményét vártam volna, akiknek már alakult így a görbéjük. Vagyunk néhányan, akik évek óta próbálkoznak és minden apró dologba kapaszkodni próbálnak. Ez legyen a legnagyobb hibám. :) Ti pedig remélem boldogok vagytok. ;)

2019. júl. 15. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztató a görbe, ha meg kb 1 hetig magas erdemes tesztelni.

Illetve egy kerdes fogalmazódott meg bennem. Ahogy lattam eleg magas az ebredesi hőd, nincs veletlen pajzsmirigy betegseged? (ezt csak olvastam, nem torvenyszeru, csak irtam)

2019. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)


Szerencsére nincs gond a pajzsmirigyemmel, csak ebben a hónapban alakult így, hogy magas az ébredési hőm, 4 hónapja mérem és a többi hónapban 36.6 körül volt általában a ciklus első felében. Nem tudom mitől lehet, hogy ebben a hónapban magasabb, de mivel én is megijedtem elmentem vérvételre és azt mondta a háziorvos és a nőgyógyász is, hogy tökéletes az eredményem.

Ma reggel 37,4-et mértem már. Mindig ugyanakkor 7-kor mérem.

2019. júl. 16. 08:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 7 hónapig hőmérőztem, kb. ilyen görbéim voltak akkor is amikor nem voltam terhes és akkor is amikor az voltam. Csak ott nem esett le a menstruációkor. Ha fent marad az jó jel. Mikor kellene megjönnie?
2019. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!