Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norculottól akkor is megjön...

Norculottól akkor is megjön ha terhes vagyok? Esetleg el is vetélhetnék?

Figyelt kérdés

3 hete késik,így csütörtökön elmentem egy nógyógyászhoz,nála még sosem voltam de az én orvosom szabin volt. Csináltam egy tesztet de negatív lett. Az orvos nem is kérdezte,de ez mindegy. Kb 10 mp-ig nézett rám ultrahangon,majd aztmondta hogy van 2 kicsi cisztám,de ettől nem késhet,biztos hormon gond és 3x1 norculutot írt fel.


2 hete lassan tojásfehérjés folyásom van. 4 napja be van durranva a mellem,leszakad a derekam. Nem váltottam ki a gyógyszert,nem hagy nyugodni a dolog és azon gondolkodtam,hogy keddig ha nem jön meg,csinálok egy tesztet megint és ha negatív,csak akkor kezdeném el szedni a gyógyszert.

Na de ha késői peteéréssel mégis babàs lennék,az a gyógyszer árthat?


2019. júl. 20. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
íNem, a norcoulut progeszteron. Ez a terheség alatt is termelődik. Sokaknak a terhesség elején adnak is progeszteront, barnázásra. Szerintem, jól gondolkozol, csinálj egy tesztet megint ha nem jön meg. Most őszintén, ha mégis valami hormongond, és két hét késéssel jön meg, akkor mi van? semmi. Ha meg baba, kedden kiderül.Az uh-n a doki nem láthatott terhességet még, annyira korai. (bár megmondom őszintén én arra tippelnék. Reggeli vizeletből csináld a tesztet, az biztosabb)
2019. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!