Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debrecenben 4D ultrahang?

Debrecenben 4D ultrahang?

Figyelt kérdés

A körülöttem lévők a Szent Anna utcáit ajánlották. Ár és szaktudás miatt.

Viszont a google értékelések nem győztek meg teljesen. Sokan lehúzták a helyet.

Ezen kívül találtam többet is. Nagy Lajos király tér, Varga utca stb. Ti melyiket ajánlanátok? Előre is köszönöm!



#4D #5d #debrecen ultrahang
2020. febr. 26. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy Lajos király tér
2020. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. febr. 26. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Mindkét gyermekemmel a Szent Anna utcai rendelőben voltam 4 D ultrahangon. Teljesen meg voltam elégedve velük, nyugodt szívvel ajánlom bárkinek.

Hívtam egy másikat is (szerintem a Nap rendelőt, de mát nem emlékszem 100%-ra), ahol azt mondták, hogy 1,5-2 hóbapra tudnak időpontot adni. Nekem az már késő volt, a 34 hetet is betöltöttem volna.

Az elsővel 26, a masodikkal 28 hetesen voltam, és hamar kaptam időpontot is a Szent Anna utcaiban.

2020. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szent Kristóf centrum azthiszem a neve az épületnek, a nyugati utcán. Naggyon kedves aranyos profi az ultrahangos nő, Klárának hívják. Nagyon oldott jókedvű volt az uh, mindent megtett Klára, hogy jó fele forduljon a babám, és viszonylag jól le lehessen fotózni. Voltam 2. Az első 2 gyérekkel a szent annán én is, akkora katarzist nem okozott, mint egy sima uh, pluszt nem éreztem. Voltam az egyetem sugárúti 4.d rendelőbe is, hát az sem tetszett kifejezetten. 12000 ft azthiszem úgy mindenhol egységesen.
2020. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! A Szent Kristóf igen ott van a Nyugati utcán, arról nem tudtam, hogy ott is megcsinálják a 4d-t.

Viszont az árak sajna nőttek, de változó mindenhol.

2020. febr. 27. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!