Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mehszaj ertekeket a terhesseg...

Mehszaj ertekeket a terhesseg soran mikor es milyen gyakran neznek?

Figyelt kérdés

20hetes vagyok es 6.het ota nem vizsgalt a doki "alulrol".

Mar nem a piszkalas hianyzik, hanem jo lenne tudni h teljesen zart-e.


2020. jún. 15. 23:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Engem 36. héten néztek meg először, az első NST után. Aztán rá egy hétre már nem néztek, aztán 37. héten meg is szültem, úgyhogy sajnos utána már nem tudom mennyire néznek lent. (Egyébként engem "alulról" a terhességem elején se néztek meg soha, csak hasi uh-im voltak érdekes módon.)
2020. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a manuális vizsgálat. Azért nem csinálják. Nem bír annyi információval, mint gondolod. A méhszájat meg elvileg egy jó UH-n is látni, annak, aki ért hozzá, hogy mit nézzen. Az orvosom sem vizsgált soha kb.
2020. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem minden alkalommal nézték
2020. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a dokid és vajon követi-e a modern ajánlásokat? (Nem véletlenül kérdezem. Engem először egy idős prof nézett meg, ő manuálisan, aztán átmentem egy kb. 30-as nőhöz, ő meg nem híve ennek. Szerinte az csinálja ezt még, aki nem halad a korral.)
2020. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Minden egyes alkalommal alul is es uhn is megneztek. Az a plusz 3 perc nem fajt senkinek gondolom ezert.
2020. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Viszont növeli a fertőzés kockázatát, gondolom ezért hagyták abba. Főleg, hogy megnézhető másképp is.
2020. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Idős a dokim. Minden hónapban nézte. Nem tartom feleslegesnek, ha nem néznek nem tudhatod mizu akár 23hetesen is lehetsz nyitva akkor nem igazán ajánlott a szex sem. Plusz ha nagyon nyitott szigoru fekvés mert koraszülés is lehet
2020. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, egyszer sem néztek manuálisan, haladó szellemű dokik már nem csináljàk. Ultrahangon is látni mindent.
2020. jún. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Engem 36hetesen vizsgáltak meg elsőször, majd legközelebb a szülőszobán. Nem bánom, nem is engedtem volna. Nagy a fertőzésveszély, a fiatalabb orvosok nem véletlen nem "turkálnak".
2020. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hulyesegeket irtok. Atyavilag....
2020. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!