Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha fogadok dokit, muszáj a...

Ha fogadok dokit, muszáj a magán rendelésére járnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pontosítanám a kérdésem.

Sote1en van egy orvos, akiről sok jót hallottam. Szeretném felfogadni.

A bökkenő csak az, hogy körzetileg nem a sote 1-hez tartozom, de itt lakom kb 200m-re tőle.

A kérdésem lényege az lenne, hogy ha szeretném felfogadni, akkor utána járhatok hozzá a sote 1be, vagy kénytelen vagyok a magán rendelésére menni? Remélem érthető volt ahogy leírtam :)



2020. júl. 16. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom meg lehet vele beszélni, hogy helyileg hol vizsgáljon, de a pénzt így is, úgy is oda kell neki adni. Ingyen nem fog plusz munkát végezni.
2020. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Sote II - re járok a dokihoz és a magánrendelésém egyszer nem volta. Mindig benn van a kórházban szóval megoldjuk simán.

Nincs kedvem Budára menni így is 50 km-t utazok hozzá havi egyszer.

2020. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Kedves második válaszoló!

Megkérdezhetem, hogy hogyan intézted? Felhivta h öt szeretnéd felfogadni? És hogy csak a kórházba járnál be hozzá? Vagy hogyan megy ez? Tök hülye vagyok ehhez. Bocsi

2020. júl. 16. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen kérdező kb így. Telefonon vagy személyesen meg tudod beszélni a dokival. Hol rendel, mennyiért, mennyit ker a szulesert stb. Ha neked megfelel, akkor fel fogadod, ha nem, akkor keresel mást. Kb ennyi. Ne gondolj mögé valami nagy dolgot.
2020. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Igen felhívtam. Találkoztunk. Mondtam neki, hogy nekem a klinika közelebb van ezért ott fogad.
2020. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!