Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pécsi kismamák, hova, kihez...

Wonderwomen kérdése:

Pécsi kismamák, hova, kihez jártok terhesgondozásra? Meg vagytok elégedve mindennel? Orvos, helyszín, várakozási idő...

Figyelt kérdés
Igazából magán és sztk között vacillálok...

2020. júl. 29. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Veressbe az sztk-ra semmiképp se. Én a Klinikára járok centràlis terhesgondozásra, eddig minden orvos jófej volt, viszont ott a délelőttöt rá kell szánni. Kötelező nagy uh-okra mindenképp ajánlom a klinikát, csakis hozzáértő és nagy szaktudású orvos/szonográfus végzi nagyon modern gépekkel. Várni én ott a 12 hetes előtt kb fél órát vártam, 18 hetes előtt kb 1 órát, mert előttem sajnos valami nagyon beteg babát nézegettek és sokáig voltak benn :/
2020. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pécsi lennék, én Vizer Miklóshoz mennék legalább az uh-kra. Mi 250 km-ről mentünk hozzá genetikai uh-t csináltatni, mert őt ajánlották. Nem bántuk meg.
2020. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csak ahhoz tudsz járni akihez a korzeted tartozik.Klinikára mehetsz ultrahangra de ha pécsi vagy és nem vidéki akkor terhesgondozasra nem. Sajnos én is így jártam. Dr. Scheffer Tibor Lánc utcában rendel nekem nagyon jó tapasztalatom volt vele kapcsolatban. Maganba jartam hozza.
2020. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, mit takar a centrális terhesgondozás? 12.heti UH-ra mennyivel előtte kell időpontot kérni? Még belefér, ha 9 hetesen kérek csak?
2020. aug. 5. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Minél előbb hívd fel őket, még talán nem vagy elkésve.


Centrális terhesgondozás azt takarja, hogy elmész a területileg illetékes védőnőhöz azzal a papírral, amin megállapította az orvos a terhességet, és ő elmondja hova tartozol és hova kell menni gondozásra. Én a klinikához tartozom, mivel nem pécsi vagyok minden hónapban megvan a nap amikor a körzetben lévő összes kismamának el kell mennie (már akinek nincs fogadott orvosa gondolom).

2020. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Wonderwoman!

Régi dcs kedvenc szuperhosom

De mar atalltam a marvelhet

Bocs az offért ezt muszáj volt :D

2020. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is inkább Marveles vagyok 😁😅
2020. aug. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!