Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ultrahangra ki ad beutalót?

Ultrahangra ki ad beutalót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég voltam 12.heti UH-n és Aztmondta az orvos hogy legközelebb "vizsgálatkérő" papírral menjek ha lehet.

Ezt a háziorvostól kell kérni?



2021. febr. 5. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhesgondozó nőgyógyászodnak kell adnia. Mondjuk én beutalót csak az első alkalomra kaptam, az uh alkalmával a vizsgálatot végző doktornő adott időpontot a 20. hetire, úgyhogy arra külön beutaló már nem kellett
2021. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az sztk-ban (ahova járok védőnőhöz meg terhesgondozásra pl. Ekg, laborvizsgálat) adtak beutalót. De pl. a 18-20 hetes ultrahangon már nem is kérték. Én azért vittem akkor is, mert nem a körzeti kórházban tervezek szülni, hanem egy másikban, és úgy kaptam beutalót, hogy fogadjon a választott kórház. De ahogy említettem, már ott se kellett.
2021. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2# vagyok: ez most friss infó, mert még csak 24 hetes vagyok.
2021. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer se kaptam beutalót.Mondta az orvosom, hogy melyik nap menjek a kórházba, nálunk ott csináljak a genetikai uht, aztán aznap odamentem, gépen kiválasztottak az aktuális uht és mikor sorra kerültem bementem.Sose varialtak rajta.
2021. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. febr. 5. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kórházban kértek volna beutalót az SZTK-ból, az SZTK genetikai ultrahangján meg nem kértek, mondván hogy úgyis egy osztályt alkotnak a nőgyógyászattal. Azon a nőgyógyászaton katasztrofális az orvosfelhozatal, úgyhogy nem szívesen mentem volna oda beutalóért, jó hogy nem is kellett, a szonográfus nagyon kedves volt. A háziorvosom szerint a várandóskönyvnek elégnek kéne lennie "beutalóként" laborra, UH-ra, de ez csak valami álom szerintem, a labor eléggé hülyén nézett, amikor rákérdeztem.
2021. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!