Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A velőcső záródási rendellenes...

A velőcső záródási rendellenességet mikortól nézik és mennyire megbízható vizsgálat?

Figyelt kérdés
Talán ettől tartok legjobban, mert terhesség előtt és utána 2 hétig nem szedtem még folsavat, mert nem tervezett terhesség/ Nyílván már nagyon örülök neki, de emiatt aggódom. 12 heti uh-on nem vizsgálták.
2021. ápr. 17. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Baromi ritka ám


Nekem mindig vashiányon van, ha szedem is a vasat ( nyilván akkor folsavam sem jó)

Mind2 terhességem rendben volt ilyentéren is.

12 hetesen kiemelten nézték már, az biztos.

Majd utána a 16. Héten is.

2021. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon, hogy kiemelten? Én is vashiányos vagyok hosszú évek óta. Nekem semmit sem mondtak a velőcsőről, igaz nem magánba járok. Az AFP vizsgálat nem ez? Állítólag nem pontos. A 18. heti uh-on már látják ,hogy van-e nyitott gerinc?
2021. ápr. 17. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
AFP vizsgálatot sokszor már nem is végeznek, annyira pontatlan. Nekem se volt, csak a 18. heti uh-n nézték meg.
2021. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!