Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A körzetis védőnőm nem hajland...

A körzetis védőnőm nem hajlandó fogadni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

30.hétben járok, de a védőnő utoljára május elején látott..

Utánna még adott időpontot, 3x is de a megjelenésem előtt 20 percel az összeset lemondta.

Ha ráírok nem ír vissza, telefont nem veszi fel.

Van ismerős nem is egy akiket megkérdeztem és ők azt mondták, hogy nemrég voltak tanácsadáson nála.

Nem történt semmi féle konfliktus ami miatt ne fogadna.

Egy kismamának lehet bármiféle problémája, ha védőnőhöz nem jár, viszont terhes gondozás,ultrahang, nőgyógyász,

tehát védőnőn kívül minden vizsgálaton megjelenik?

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. júl. 31. 05:54
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Menj oda személyesen és kérdezd meg mi a probléma?


Lehet belőle baj, mert a védőnő a szülés után is fontos szerepet fog játszani az életetekben.

2021. júl. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Mit lehet tenni? Hát mondanám,hogy bonts egy pezsgőt, de terhesen ezt bebuktad.. viccet félretéve, én is odamennék. Vagy ha nem, akkor telefonon elmondanám, hogy aggaszt, hogy nem talalkozunk, lenne pár kérdésem és ha megint meghiúsul a dolog, akkor a felettesehez fordulok. Igaz ezzel tuti elrugod a pottyost, de ismerem ezt a védőnő típust, az enyém is ilyen volt. (Az első) szerencsére elment innen másik körzetbe és a második már nem ilyen here.


Az a nő állandóan olyan napokon vette ki a szabadságát, amikor fogadooraja volt. Ha volt valami bajom semmit se tudott, mindenre azt mondta, hogy ez orvosi kompetencia (arra is, ami amúgy nem az). A szoptatassal kapcsolatban rossz, félrevezető, elavult információkat adott, a listája amit be "kell" szerezni tele volt felesleges hulyeseggel. A városunk, állítom legrosszabb gyerekorvosát ajánlotta és miután megszületett a fiam mindig rosszkor jött. Igaz a 2.5 év alatt 2szer volt nálunk, de akkor is késett. A másik kedvencem volt, hogy állandóan tanuló vedonoket küldött maga helyett. Amúgy a tanulók kedvesek voltak és friss tudasuak de akkor is úgy éreztem, hogy az a lusta dög megint lepasszolta a munkát.

2021. júl. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

El lehet menni személyesen, de minek?

A világon semmi szükséges nincs rá, semmii hátrányod nem lesz. Ha 30 hetes vagy, akkor május elején olyan 20 körül lehettél. A 4 pecséted már biztosan meg van, van ami tőle, van ami az orvosodtól.

Szülés után neki kötelező lesz kimennie hozzad.

2021. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

"Az a nő állandóan olyan napokon vette ki a szabadságát, amikor fogadooraja volt."


Hja, az idióta, vette volna ki a szabadságát vasárnap, amikor amúgy se dolgozik.

2021. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Leponzozhatsz, 2, de nagy baromság azon háborogni, hogy valaki olyan napon veszi ki a szabadságát, amikor dolgozik.
2021. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is odamennék személyesen, mert szerintem nem véletlenül találták ki a havi rendszerességű vizeletvizsgálatot, vérnyomás- és súlymérést. (A neten is rendelhető vizelettesztelő csík, ha esetleg mégsem járnál sikerrel.)
2021. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Menj személyesen. Ha ott is leráz valami ürüggyel, nyomd szépen fel.
2021. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Négyszer voltam összesen védőnőnél, még egyszer jött ki. Helyettesített állandóan, sok kismamája és újszülöttje volt a saját körzetében is, így inkább azokkal foglalkozott ahol probléma volt/lehetett. Látta hogy havonta járok magándokihoz, a nem kötelező vizsgálatok közül is sokat megcsináltattam, minden erdményünk jó volt, újat nem tudott mondani, látta hogy felkészültem, és a lakás is rendben, babacuccok tömege rendelkezésre áll. Én örültem neki hogy nem jár a nyakamra, és nekem sem kell mennem. Ha téged zavar, menj be mikor fogadóórát tart és kérdezz rá.
2021. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!