Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hova kell jelentkeznem?

Hova kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hetfon voltam orvosnal elso vizsgalaton, most mennem kellene vedonokhoz .

A lakcimkartyamon anyukam cime all mert nem jelentkeztem ki, de viszont nem itt elek mar, de sokat vagyunk itt es barmikor eltudok jonni ide,

Lakhelyemnek se ezt nem mondanam , se azt ahol a cuccaim vannak. Mert mikor hol vagyunk. Van mikor 1 hetet itt 1 hetet meg ott. Felvalltva.

Most szeretnenk hazat venni egy masik faluba, de annak ido kell.

Ilyenkor mi a teendo hova kellene mennek vedonokhoz?

Ami a kartyamon szerepel cim vagy ahol a cuccaim vannak?



2021. nov. 17. 16:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Ahova hazaviszitek a babát, annak a körzeijét keresd. Ha menet közben elköltöztök, akkor majd váltani kell.
2021. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Most oda kell menned, ahol életvitel szerűen élsz!

Teljesen mindegy, mi szerepel a lakcím kártyádon!


Később, ha költöztök, és ott fogtok élni, akkor nyilván váltani kell majd az ottanira.


Addig pedig (és utána is) oda tartozol, ahol élsz! Ahol mindennap alszol és bármikor eléritek egymást!

2021. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De ezaz hogy nincs olyan hogy minden nap itt vagy ott alszok.

Mindig mashol vagyunk .

Most 1 hete mar a lakcimkartyai cimemen vagyok, multheten a lakasba voltam fennt.

A babat meg nemtudom hova visszuk haza mert most probalunk hazat venni.

2021. nov. 17. 16:48
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Akkor ha már leszavaztál akkor találd ki egymagad!!
2021. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ott ahol többségében vagy. Ha sikerül venni házat, akkor átjelentkezel oda. Nem rakéta tudomány ez.
2021. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát pedig ezt is ideje eldönteni, mert egy újszülöttel nem fogod tudni ezt a kétlaki életet élni, nem egy csomag, amit oda-vissza viszel..


Oda menj, ahova a babát viszed haza!

2021. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem szavaztam le senkit atya vilag.
2021. nov. 17. 16:50
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es en ezt ertem de erre meg van majdnem 8 honapom ! Es egy hazat meg venni nem 1-2 nap… papir intezes,oda pakolas,meszeles….
2021. nov. 17. 16:51
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem tervezett baba. Kiderult hogy terhes vagyok egybol elkezdtunk hazat intezni. Megneztunk sokat . Most talaltunk egy normalisat ! Amit meg fogunk venni.

De nem egyszeru.

Ha tervezett baba lett volna egyertelmu akkor fogtunk volna bele ha mar meg lett volna az uj haz es a hely ! De babaval nem fogok vandorolni egyertelmu addigra lesz sajat normalis hazunk!

2021. nov. 17. 16:54
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Jelentkezz be az anyukádnál lévő védőnőnél. Majd elmondod neki a felállást.
2021. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!