Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » CTG görbe. Gond lehet?

CTG görbe. Gond lehet?

Figyelt kérdés

Ma volt a 38 hetes CTG.

Kétszer nagyon kiugrott az érték, 180 körülre. Eddig is volt ilyen, de csak egy-egy tüske volt, tehát azonnal visszament neki 140 körülre, most viszont fent is maradt, mint egy tevepúp.

Az orvos kicsit húzta a száját, hogy ez még csak-csak belefér. Nem volt valami megnyugtató.


Másnak volt már ilyen? Kell aggódni vajon?

Baba nagyokat ugrott, az igaz, amikor ezek kijöttek.



2021. nov. 29. 16:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

És az vajon okozhatta, hogy egy teljesen kezdő asszisztens tette fel a CTG-t? Eleve felrakni alig tudta, folyton leesett, az egyiket nekem kellett tartani, és tukmálta belém a csokit meg a vizet már az első perctől, hiába mondtam, hogy mozog a baba.

A babát is lökdöste közben.

Eddig mindig az volt, hogy feltették, a nő kiment, és mondta, ha nem mozogna, egyek. De erre sose volt szükség.

Most meg rángatta rajta fel-le a fejet, aztán behívott egy másik nőt, az teljesen máshova tette, a baba meg szinte menekült már. Akkor lett benne az a két kiugrás.

Annyira bosszantó volt az egész szituáció, átjáróház a vizsgálat közben, az én pulzusom is az egekben volt.

2021. nov. 29. 21:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy ez egy normalis gorbe. Ha nem lenne rajta az a ket kiugras, na akkor nem lenne normalis.
2021. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!