Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetes genetikai ultrahangra...

12 hetes genetikai ultrahangra kérhetek most időpontot vagy megkell várnom míg eljutok a védőnöhöz?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hülyeséget kérdezek de első baba.


Pont karácsonykor töltöm a 12 hetet és nemakarok lemaradni az időpontról. Magánba megyek és nem tudom, hogy dolgozik majd akkor a doki.


2021. nov. 30. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megvárnod a védőnőt. De nem kell okvetlenül 12 hetesen menni UH-ra. Kérhetsz már időpontot nyugodtan. Én is 1 hónappal előtte kértem anno.
2021. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a terhességmegállapítás után kifelé a recepción rögtön kértem időpontot a 12 hetes uh-ra. Aztán utána megkerestem otthon, hogy egyáltalán ki a védőnő.
2021. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magánban nem tudom, hogyan működik, de nálunk itt Sztk-nál a 12 hetes új előtt fel kell keresni a védőnőt, mert ő adja a kiskönyvet.


(Tudom, nem ez volt a kérdés -időpontot ettől függetlenül lehet kérni - csak volt már másnak ebből bonyodalma)

2021. dec. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!