Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pécsen szülész-nőgyógyászt...

Pécsen szülész-nőgyógyászt kit ajánlanál?

Figyelt kérdés

Még az első trimeszterben vagyok, már voltam ultrahangon.

A jövőben szeretnék szülészt fogadni. Ez működik úgy, hogy pl nála veszek részt nőgyógyászati vizsgálatokon és hozzá megyek szülni?

Még a védőnőmmel nem beszéltem erről mert korai, csak nem vagyok benne biztos pontosan hogy működik ez a része.


2022. jan. 18. 07:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat szülés ugyeletben,az uj rendszer szerint,halapenz tilos,nem tudsz mar valasztani a szules napjan,mert behivni tilos,ha nincs epp beosztva. vagy megoldjak okosba,bemesz mikir epp aznap ugyel es meginditja mestersegesen. Magankorhazban a DaVinciben tudsz fogadni szulesre is szerintem.

En a Labossa Gusztavnal szultem,terhesgondozast is vallal,ugy tudom. Ot tudom ajanlani,nagyon kedves,lelkiismeretes.

2022. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!