Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan működik Zala megyébe?A...

Hogyan működik Zala megyébe?A nőgyógyász ad ki táppénzes papírt?Ha megkaptam kell vele külön házi dokihoz menni,vagy egyből adhatom be a munkahelyre?

Figyelt kérdés
NAGYON fontos kérdés.Megígértem a főnökömnek hogy amikor kiadják még aznap beviszem,de ha külön még házi orvosnak is kell vele foglalkozni akkor később tudom csak beadni.Zalaiak írjatok légyszives.
2022. márc. 4. 19:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Ez nincs megyékre bontva, az egész országra ugyan az vonatkozik.

A nőgyógyász nem ad táppénzes papírt, egy ajánlást ad arról hogy vegyenek táppénzre. Fogod szépen ezt az ajánlást és elbattyogsz vele a háziorvos, aki táppénzre vehet.

2022. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem zalai vagyok, de szerintem mindenhol így működik: nőgyógyász javaslatot ad táppénzre vételhez és a háziorvos kiír 9-es kóddal (veszélyeztetett terhesség), ezt kell eljuttatni a munkáltatóhoz.
2022. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Amikor felhívtam a nőgyógyászatot,azt ígérték kapok ott táppénzes papírt ,de egy ismerősöm meg házi orvost mondott hogy utána még azzal el kell menni oda.Most akkor menjek be éjjel a nőgyógyászati osztályra megkérdezni a dolgot?Kicsit sem fognak komplett őrültnek nézni hogy egy információért éjszaka oda megyek.Volt hogy ott zavartak el azzal hogy ez nem akut ügy és nem foglalkoztak velem,mikor szerettem volna valami mást.Bár lehet egyén függő is.Ki hogy csinálja meg csinálta ezt eddig?
2022. márc. 4. 20:05
 4/31 A kérdező kommentje:
Kell még házi orvoshoz időpont Zalaegerszegen?
2022. márc. 4. 20:07
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, de az első válaszoló is leírta. Menj oda a nőgyógászhoz holnap reggel, ne éjjel, ezt nem is értem, mondod neki, hogy szeretnél táppénzhez javaslatot. Ő megírja, és ezzel a papírral felkeresed a háziorvosodat, aki meg táppénzre vesz. Ennyi a dolog.
2022. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De időpont kell e még oda mert amíg a vírussal foglalkoztak az emberek addig előre kellett időpontot kérni oda is.
2022. márc. 4. 20:18
 7/31 A kérdező kommentje:
Bármint a házi orvoshoz.
2022. márc. 4. 20:19
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát szombat reggel se menjen oda ezzel… hétfőn menj be a terhesgondozóba és kérj egy javaslatot, aztán átmész vele a háziorvoshoz és kész.
2022. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel hogy a házi orvoshoz kell e időpont előre ha táppénzt szeretnék igen vagy nem?Mert kedden megyek nődokihoz.
2022. márc. 4. 20:28
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja tényleg, elfelejtettem, hogy péntek van, bocsi😂

Azt meg háziorvosa válogatja, hogy most akkor kell-e időpont vagy se, legegyszerűbb megkérdezni telefonon. Nyilván azt is hétfőn.

2022. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!