Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hány hetente jártok terhesgond...

Hány hetente jártok terhesgondozásra?

Figyelt kérdés

6+2 napos kismama vagyok. Ma voltam magán dokinál, aki azt javasolta, hogy 3 hét múlva jöjjek vissza, utána pedig 4 hetente lenne a vizsgálat.


Második gyerkőccel vagyok várandós, az első terhességem és szulesem problémentes volt.



2022. márc. 25. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6 hetente, 36.héttől hetente nst, és konzultáció az orvossal.
2022. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia, már épp nem aktuális, gondolom már kialakult egy ritmus.


Nálam úgy néz ki, hogy voltam

1. terhesség megállapításon

2. 12. Hét genetikai kombinált szűrés

3. magán nőgyógyász - 90 napos magzati igazolás

4. 20. Hét “genetikai” ultrahang

5. Holnap megyek 25. Héten sima sztk terhesgondozásra, hogy minden rendben van e.

6. Augusztus végén a 30. Heti nagy ultrahangra.

Úgy tudom, ha nincs probléma nem kell havonta menni , csak ha indokolt.

Kivétel a védőnő

2022. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12: nagyjából ugyanakkorra vagyunk kiírva :) én most 24+4 vagyok :)
2022. júl. 25. 11:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem november 7 az időpont

De ma le lettem baszva az sztk terhesgondozáson, hogy az összes ultrahang lelettel (amit magánba csinaltattam szonografussal) terhesgondozasra kellett volna mennem, nem a vedonohoz… mert szülész-nőgyógyásznak kellett volna beírnia nem a vedononek… mondtam hogy oké, és én ezt honnan tudjam, ha a védőnő annyit mondott hogy havonta menjek hozza ha van új lelet, ha nincs 💁🏼‍♀️ De amúgy a terhesgondozáson nincs semmilyen vizsgálat csak vérnyomás mérés meg súly mérés :D nincs se ultrahang se kenet vétel se méhszáj vizsgálat 😂

2022. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hogy vagytok így a végefele? Én ma vagyok 35+4.

A pocaklakó kb 2600 gramm körül lehet :)

2022. okt. 11. 07:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia, én ma megyek a 36. Heti ultrahangra meg kenetvetelre, holnaptól meg indul a ctg :) kiváncsi vagyok marad e a nov 7.

Te hogy vagy kérdező?

2022. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Méretek és menzesz szerint is november 10. a dátum, a kiskonyvben viszont november 14. szerepel.

Lehet, hogy megkérem a dokit, hogy írjuk át a kiskonyvet.


Én holnap kezdem a 36+0 . Kenetvétel és uh megvolt a héten, pénteken megyek vérvételre és két hét múlva nstre. :)

2022. okt. 13. 00:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!