Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kecskeméti kórházban a 12...

Kecskeméti kórházban a 12 hetes genetikai uh. vizsgálatra kell beutaló?

Figyelt kérdés

Van magánorvosom aki elküldött a kórházba a 12 hetes vizsgálatokra (labor+uh) viszont beutalót nem adott egyikre sem, időpontot foglaltam mindkettőre.


Plussz egy kérdés hogy a védőnőnél elég ha a 12 hetes vizsgálatok után jelentkezek? Az orvos azt mondta akkor menjek ha megvannak az eredmények, illetve akkor ráér a kiskönyvemet is megcsinálni. Az első terhességem alatt nem volt dokim, szakrendelésre jàrtam ahol minden ment szépen ahogy kell adtak papírt minden vizsgálatkor, védőnőnél már 9 hetesen voltam, itt magában meg elég lazán veszi a orvos. :/ Valakinek volt már így?



2022. ápr. 26. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell beutaló, csak az orvostól kapott papír, hogy élő terhesség, vagy kiskönyv!

Ha tudsz, menj el előtte a védőnőhöz, hogy legyen meg a kiskönyved.

Nekem az első terhességnél nem volt még meg a 12. hetes vizsgálatra. Elég bunkók voltak ez miatt velem a bejelentkező ablaknál.

A második terhességemmel már úgy mentem, hogy megvolt a kiskönyv. Akkor minden probléma mentesen zajlott.

2022. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kiskonyvbe írják be a szülés várható időpontját, úgyhogy kellene addigra.

Én 7 hetes elő terhesség megállapitasa után, a laboreredményekkel mentem védőnőhöz.

2022. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első terhességem alatt ez így történt, de most az orvos akárhànyszor megkérdeztem azt mondta ráér a védőnő, és hogy nem kell semmilyen papír, még terhesség megállapításos papírt sem kaptam tőle, azt mondta majd a 12 hetes uh papírral keressem fel a védőnőt az lessz a terhesség megállapítás papírja.
2022. ápr. 26. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd aki a genetikait csinálja, a háziorvos meg a védőnő meg persze Veled fog flegmázni, hogy miért nincs meg laborod, kiskonyved, stb.

Kerj csak tőle egy terhesség megállapítást, aztán intézd a dolgaidat, mert neki rohadtul mindegy, hogy majd hallgathatod a kiselőadást a védőnőtől, hol voltál addig.

2022. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen pont ez a bajom, 2x kértem tőle, mindkétszer elmondta hogy így is jó lessz. Már elég régóta a szakmában van, főorvos csak tudja mit csinál.. :/

Jelentkezem majd hogy mi volt.


Köszönöm a válaszaitokat.

2022. ápr. 26. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd neki hogy a munkahelyedre kell.
2022. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem a védőnővel azt mondta megoldjuk, holnap megyek hozzá és megcsinálja a kiskönyvemet.
2022. ápr. 27. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!