Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai uh-rá megyek (kórház...

Genetikai uh-rá megyek (kórházat váltottam) a honvédkórház a kell menjek a papíron az van irva,hogy: Honvédkórház II-és telephely Podmaniczky utca UH. Időpont megvan már telefonon kertem hogy jutok el ide?

Figyelt kérdés
Sajnos a terhesgondozás is tok máshol van és most megyek Genetikai Uhra először a Honvedba, idopontom megvan de hol tudok bemenni hol találom, illetve hol tudok ott is bejelentkezni?
2022. máj. 31. 07:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Érdemben nem tudok hozzászólni, csak annyit, hogy genetikait azért jobb magánban megcsináltatni.
2022. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj a honvéddal, nem kóklerek ülnek ott. nem lesznek lelkesek, mert futoszalagon megy a dolog,

de kérdésre válaszolnak, és ami a legfontosabb hogy meg tudják állapítani hogy egészséges-e a baba. Bemész a dózsa gyorgy úti főbejáraton, bejelentkezel a földszinten a betegfelvetelen, (ha nem tudod hol van, kérdezz meg egy katonát, segítőkészek), betegfelvetelen meg elirányítanak a genetikai uh-ra. Amugy ugy emlékszem 2. emelet, a betegfelveteltol balkéz felől elmész a foldszinten a kórház legvegebe, ott kell megmászni 2 emeletet, de az első az magasfoldszint, onnan még 2. És ott lesz egyből a genetikai uh, meg fogod ismerni, mert sokan ülnek majd ott, többnyire férjjel, gyerekkel. Ott szólítani fognak, csak várnod kell, (nem kell tolakodni a kiskonyvvel mint sokan mások:D). én fél órát vártam, a vizsgálat 15 perc volt.

Én csináltattam kombinalt tesztet is a honvédba, ha annak érdekel a menete, írj.

2022. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Honvédban *
2022. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm már kombinált teszten túl vagyok eddig máshova jártam 28 hkm :) csak féltem hogy eltvedek mert a terhesgondozás is a alig találtam meg ami ugye a honvédkórház i megállónál van a Róbert Károlynal
2022. máj. 31. 08:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez most hülye kérdés de a Dózsa György úti mejarat a Podmaniczky 109-111-es? ( térképen mintha két ajtót láttam volna egymástól távolabb)
2022. máj. 31. 08:34
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jah, de 28 hetesen már nem genetikai uh lesz, nem? Ha csak sima ultrahang, akkor 2. emelet helyett magasföldszint, labor mellett rögtön jobbra.

Igen, ez a dózsa györgy út-podmaniczky telephely.

2022. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Genetikaira kuldtek 28-30 hetes kötelező genetikai uh
2022. máj. 31. 08:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A zöld keritesen kell bemenni a dózsa felől.
2022. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm tényleg remelem megtalálom :) ilyenkor mindig úgy izgulok 🙈 ahova eddig jártam ott minden egy helyen volt a múltkor úgy jártam mikor mentem terhesgondozasra először a honvedhoz jóval hamarabb elindultam, de nem a honvedi megállónál szálltam le hanem a vagány utcához mentem és kestem 15 percet a terhesgondozásról mert utána jöttem rá hogy rossz irány és nagyon ciki volt

Köszönöm a segítséget nagyon eltevedos vagyok meg térképpel is 🙈

2022. máj. 31. 08:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit :) ha gondolod írd meg priviben kihez jársz, mert érdekelne :)
2022. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!