Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Baráth Lívia nőgyógyászról...

Dr. Baráth Lívia nőgyógyászról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nála szültem. Mondhatjuk, hogy kifogtam, mert akkor kezdtem hozzá járni, amikor elindította a magánrendelőjét. Nekem akkor még 1 percen belül válaszolt minden emailemre. A terhességem vége felé sajnos már nagyon túlterhelt volt mert nagyon sokan jártak hozzá (nagyon kedves), így nem is volt túl precíz. A végén már azért nem féltem csak hozzá járni, mert minden rendben volt, de ha egy kicsit is komplikáltabb eset lettem volna, szerintem orvost váltok. Azóta elérni is kb lehetetlen. Egyébként extra kedves.
2022. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem nőgyógyász, nincs szakvizsgája, gyakornok. 2018-ban diplomázott. 4 év tapasztalattal vajon milyen orvos lehet? Olyan, aki gátmetszés címén elkezdi levágni a nagyajkat... Nem tudja helyre hozni amit elcseszett, de segítséget nem hív, így hónapokkal később még műteni kell... és több, mint egy év múlva még mindig fáj. A kollégái elmondása szerint ilyeneket rendszeresen csinál. Egy felelőtlen hentes.
2022. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!