Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van olyan orvos aki Budaörs/Tö...

Van olyan orvos aki Budaörs/Törökbálint/Biatorbágy vagy környéken (Pest kizárva ) maganrendel és a szent imreben vagy a soten dolgozik?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudsz már szülészorvost választani, hiába dolgozik valaki a Szt Imrében, teljesen lutri, hogy pont ő lesz-e ügyeletben, mikor te szülni fogsz.
2022. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt tudom! De úgy tudom hogy akkor szulhetek az adott kórházban ha korzetileg nem oda tartozom ha ott dolgozik a terhesgondozast végző orvosom
2022. szept. 29. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Budaörsön a dimenzióban rendel dr Horváth rita
2022. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Paragi Péter?
2022. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűbb eleve a Szt. Imrébe járni tgondozásra, nem?
2022. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem járhatok oda terhesgondozasra mert nem vagyok korzetileg oda tarzozo
2022. szept. 29. 10:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-4 megvoltatok elégedve az orvosokkal ? Hozzájuk jartatok ?
2022. szept. 29. 10:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Horváth Ritával én nagyon meg vagyok elégedve, viszont úgy tudom, hogy hiába van Imrés gondozó orvosod, ha nincs területi lakcímkártyád. Sőt, már olyanokat is írnak az Imrés fb csoportban, hogy néha már akkor is morognak, ha van lakcímkártya, de a védőnő nem a körzetbe tartozik.
2022. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy ez régebben így volt, de már elvileg eléggé szigorítottak, mert nem bírják hogy minden második random nem körzeti terhes náluk akar szülni.

Az a biztos, ha felkeresel egy Imrés orvost és nála megkérdezed. De elég nagy szarban van mostanában az ő szülészetük is.

A védőnős dolog is igaz, velem konkrétan megtörtént ott, hogy mikor látták hogy ő nem körzeti, megkérdezték, hogy és amúgy hova is fogom akkor valójában haza vinni a babát, meg mit is keresek itt. Hiába a 11. kerületi lakcím. Aztán persze elláttak (kénytelenek), és ez csak egy darab orvos volt aki ezen problémázott, de nem volt túl jó élmény.

2022. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!