Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lány lehet ezek alapján?

Lány lehet ezek alapján?

Figyelt kérdés
12. heti uh-n azt mondta a doki semmit nem lát a lába közt, de lányra tippelt. Ma voltam a 16. hetin, sokkal okosabbak nem lettünk, a lába közt volt a köldökzsinór, de azt mondta a szeméremcsont túl lapos (?) ezért újra lányra tippelt. Ilyen van? :D mármint hogy a fiúknak is lapos a kukac felett az a csont vagy nem?
febr. 7. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez egyelöre csak TIPPELÉS, semmi konkrétat nem lehet mondani.
febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is most voltam, mi nem kerdeztuk a dokit. A csaladbol persze egybol megjottek a josok, az egyik fele kisfiut allit, a masik kislanyt, en meg azt, hogy nem latszik egyertelmuen.
febr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel írtam, hogy tippelés ezért tisztába vagyok vele…
febr. 8. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján még bármi lehet.

Aki 12. hét körül már egyértelműen tudja a baba nemét, az valószínű niptből tudja. 16-18. hét körül már lehet egyértelműbb, de ha takarja a baba, akkor a jóisten sem mondja meg mi lesz. :)

febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor mi alapján tippel ha semmit nem lát? Hasra üt?
febr. 8. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
A nemiszervek kifejlődése később kezdődik, azt szokták mondani, hogy amit lánynak néznek, az könnyen lehet még fiú, fordítva ez nem igazán jellemző. Vannak jelek, ami alapján következtethetnek nemre, ezt le is írtad, ennyi. Lényegében hasra üt, igen.
febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!