Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » NST-n meg tudják állapítani,...

NST-n meg tudják állapítani, milyen irányban fekszik a baba?

Figyelt kérdés
Vagy azt csak ultrahangon?
márc. 9. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Azt csak ultrahangon.
márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
márc. 9. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
De nst-n nem oda kell tenni azt a kütyüt ahogy a szíve van? Emlékszem amikor mentem mindig kérdezték, és ha oda kell tenni, akkor abból lehet tudni merre van.
márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat csak uh tud mutatni, de valóban, ha nincs befordulva a baba, akkor köldök felett találják a szívhangot, ha már be van, akkor alul keresgélik.
márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval következtetni lehet rá, de az uh a biztos.
márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanott találta a kütyü a szívhangját akkor is amikor még harántban feküdt és akkor is amikor be volt már fordulva. Ebből nem derül ki.
márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy rutinos nst-s meg tudja mondani. Bár azért a babák tudnak érdekes dolgokat produkálni. Nekem mindig köldök felett volt a szívhang, de mindegyik fejvégű volt. Csak annyira magasan voltak. Nem is jöttek lejjebb. Császár lett mindegyik.
márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha rutinos ember vizsgál, nagy valószínűséggel meg tudja mondani hogy fej- vagy medencevégi. Nekem legalábbis mondták, hogy valószínűleg még mindig nem fordult be, amit aztán az utána elvégzett UH igazolt is. Pont a fekvése miatt volt az UH, az a biztos.
márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Az ultrahang a biztos, de egyébként az orvos akár tapintás alapján is megmondja neked már a terhesség végén.
márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Simán ki lehet tapintani hasfalon àt. Maga az NST nem mutatja, hogy merre fekszik a baba.
márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!