Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kaposvári kismamák, ki volt...

Kaposvári kismamák, ki volt mostanában 4D-s ultrahangon? Mennyibe kerül? Vagy megérné felmennem inkább Pestre?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 02:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy Kedves Kérdező?

Örülök, hogy minden rendben a Bébivel!!! Biztos nagy élmény lesz a 4D!!! :-)

2012. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Pénteken leszek 19 hetes :-) A 22.hét körül szeretnék menni és gondoltam időben kérek időpontot.Te hány hetes vagy? Már ha nem gond hogy tegezlek :-)
2012. ápr. 24. 16:44
 13/19 anonim ***** válasza:

:-) Aranyos vagy!! Dehogy gond a tegezés!! :-)

Én szombaton voltam 16 hetes! Illetve ez az uh szerinti méret. :-) Mensi szerint holnap leszek 16! :-)


Biztos szuper lesz a 4D! Akkor Pestre mész? Ott aztán szerintem egész sok hely közül lehet választani 4D ügyben! :-) Kaposváron fogsz szülni? :-)

2012. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szerintem Pest lesz mert ott már 6-8ezerért is van és pont most beszéltem anyuval, ő is örülne neki :-) igen itt fogok szülni a Bencze dokinál, nem fogadott orvosom hanem a körzet szerint kaptam és úgy döntöttem meglátom milyen, bár csak jókat hallottam róla de ugye tapasztalni kell. Nekem szimpatikus szóval nem hiszem hogy váltani fogok :-) Neked ki az orvosod?
2012. ápr. 24. 17:59
 15/19 anonim ***** válasza:

Én Pécsen fogok szülni. Kaposvárban kicsit csalódtam... :-( Pécsen meg nagyon kedvesek és segítőkészek mindig! :-)


Akkor majd Anyud is megy a 4D-re? De szuper!!!! :-)

Már én is alig várom hogy menjünk!!! :-)

2012. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen, én is hallottam jót és rosszat egyaránt de remélem szerencsém lesz. A páromnak 1hete balesete volt és most járni sem tud minimum 6 hétig így sok pénz kiesik így nagyon esélyem se lenne most máshogy dönteni. Inkább a babóra költök mindent :-) szerintem anya is jön, azért is kérek jó előre időpontot hogy szabadságot vehessen ki :-)
2012. ápr. 24. 21:24
 17/19 lepke82 válasza:
Szia én a Seffer klinikán voltam 15000 volt és kaptunk egy 30 perces videót de képet nem és nem is voltam annyira megelégedve a videóval ,szóval inkább akkor Pest ha megoldható :D
2012. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

A Pécsre járó kaposvári vagyok! :-)

Nagyon sajnálom a Párod és mielőbbi jobbulást kívánok Neki!!!! Majd azért írd meg hogy van (remélem hamar rendbejön) és hogy milyen volt a 4 D!!

Puszi!!!

2012. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi szépen már jobban van, vagyis lesz mert pénteken műtik és 3hét múlva legkésőbb már járni is tud majd :-) időpontot is május 10 utánra kérek hogy fel tudjon velem jönni és még akkor sem lesz késő mert csak a 23. hétben leszek :-) Remélem nem fogok benne csalódni mint a válaszoló aki a Seffernél volt :-( szeretném látni már nagyon az én kicsim pofiját :-)
2012. ápr. 26. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!