Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt valaki hasonlo helyzetben...

Volt valaki hasonlo helyzetben? Megmondtak a baba nemet de ugy erezted, hogy tevedtek?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy masodik babaval vagyok terhes,van mar egy majdnem 3 eves fiunk. A fiamat lanynak neztek az uh-on es csak a szuloszoban derult ki,hogy kisfiu(kulfoldon elunk, egyetlen uh-om volt a 20.heten)

Most voltam a 20 hetes uh-on a masodik babaval es fiut mondtak.

Ugye nem tevedhettek? Ha fiut mondanak abbol ritkabban "lesz" lany,igaz?

Lehet,hogy csak azert mert az elso gyerekemet nem talaltak el de en valahogy most se tudok hinni.

Egyebkent mindegy a neme csak nem szeretnek ugy jarni mint az elsonel.

Tudom, menjek el 4d-re. Valoszinu el is megyunk de azert erdekelne,hogy volt-e valaki ilyen helyzetbe mint en.

Vagy olyan helyzetbe,hogy megmondtak az uh-on a nemet de te megis mast ereztel es mi lett vegul a neme?

Bocsi ha kicsit ertelmetlennek tunik a kerdes es elore is koszi ha valaszol valaki.



2012. máj. 17. 03:01
 1/2 anonim ***** válasza:

én csak reménykedem,hogy elnézték. nagyon lányt szeretnék de fiút mondanak az uh-n.......van már lányom is és fiam is de harmadiknak nagyon lányt szeretnék.......

van itt olyan még a kérdezőn kívül akinek elnézték hiába a mai modern gépek?

2012. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előbb elfelejtettem írni,hogy éreztem,hogy lány a zsigereimben valahogy azt képzeltem nem lehet más! nem tudom miért....aztán csalódtam. hát erről ennyit.
2012. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!