Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győri kismamák volt valaki a...

Győri kismamák volt valaki a Tiasonban 4D UH-on? Milyen képeket csinálnak? Jó gépük van?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek és kíváncsi lennék a véleményekre, illetve ha van képet is szívesen néznék:-)

2012. júl. 30. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Magamról nem tudok nyilatkozni, Én a Kyncs-be voltam, de a barátnőm a Tiasonnál és nem volt megelégedve a képekkel. Mármint a minőségével. A vizsgálat és minden mással elégedett volt, csak Ő azt gondolta szebb képeket tudnak csinálni.


Nekem a Kyncs-be gyönyörűeket csináltak. Ha nem leszel velük megelégedve akkor hívd a Kyncset. Én ma hívtam őket h időpontot kérjek a 32hetes UH-ra.



30hkm

2012. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm, hogy válaszoltál:-) Azért reménykedem, hogy jó képeket kapunk...
2012. júl. 31. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a picur is úgy akarja :)


Nekünk 3x kellett visszamenünk, hogy az arcáról csinálhassanak képet, végig elbújt a méhlepénybe :)


Első voltam

2012. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy minket nem akar magtréfálni, mert már nagyon várjuk, hogy láthassuk:-) Általában egész este mocorog meg reggel is nagyon aktív azért is kértük 9re az időpontot mert utána már fel se lehet kelteni, nem igazán érdekli semmi... Remélem nem most fog változni ebbe az egy hétbe :-) Meg talán mostmár megmondják 100%ra, hogy mi lesz mert eddig mindig csak valószínűt mondtak arra, hogy lány lesz:-) így még nem mertünk kifesteni, pedig ideje lenne lassan:-)
2012. júl. 31. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szurkolok nagyon hogy megmutassa magát :)


Az Én kisfiam csak a kukacát mutogatta, az arcát egyáltalán nem. Csokit ettem, colát ittam, lépcsőztem volt minden :D meg sem mozdult. 20 perc után hasra vágta magát :D

Egy héttel később azért szerencsésebbek voltunk, akkor már megmutatta az arcát. Szóval ezek a gyerekek ilyenek :)

Az legalább egyértelmű volt, hogy fiú :D

2012. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én kiakadtam amikor megláttam hogy ugyan az a szonográfus csaj van aki a korházban volt és lekezelő volt velem! Ez rá is nyomta a bélyegét az egészre! NEEEEEEEE!!

2012. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!