Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van lehetőség a Jahn Ferenc...

Van lehetőség a Jahn Ferenc kórházba, hogy digitális fotót (cd-n, vagy pendrive-on) kérjek a babámról (ultrahang)? Ez pénzbe kerül? Ha igen, mennyibe?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy nem minden kórház veszi ezt jónéven, ami mondjuk nekem érthetetlen.

2012. szept. 8. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem oda kellett járnom kötelező uh-ra másfél éve. Nagyyon elmaradott a kórház. Igazából még papírra sincs pénzük, hogy képet adjanak. Nekünk azt mondták, hogy a monitort fényképezhetjük, és ennyi...
2012. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De én meg nem ezt kérdeztem :) Nekem nem fénykép kell, teljesen megfelelne digitális fotó is, majd kinyomtatom én magamnak.

Az meg, hogy nincs pénze a kórháznak fényképeket osztogatni, szerintem valahol érthető. Most képzeld el, ha minden kismama minden uh vizsgálat után kérné a fotót...

2012. szept. 10. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem az erzsébeti sztk-ban bizony adtak! Ingyen! Ez kb annyi, mint amikor az nst-s papírt a kezedbe nyomják, annyiba kerülne nekik.

Na mindegy, ezzel csak azt akartam hangsúlyozni, hogy nagyon elmaradott a kórház technikája. Nekünk ilyet nem ajánlottak fel, csak azt, hogy lefényképezhetjük a monitort. Meg amúgy nem hiszem, hogy egy kórházi gépbe engednének idegen eszközöket tenni, hiszen azon vírus is lehet (nem feltételezek ilyet egy kismamáról sem!).

2012. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes, amit mondasz, ugyanis az erzsébeti sztk a jahn ferenc kórház egyik telephelye, úgyhogy érthetetlen, hogy amire az sztk-ban van pénz, arra a kórházban nincs.

Mindegy, majd rákérdezek az orvosomnál, aztán kiderül.

2012. szept. 10. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, mivel ide tartozom helyileg. Az erzsébetiben a 12. heti uh-n voltam. A többin a délpestiben. Az a tuti, ha megkérdezed, de a kórházat. Vagy, ha a saját orvosod csinálja a kötelező uh-t akkor biztos ő is tudja.
2012. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Tegnap voltam ott és rákérdeztem ,hogy a legközelebbinél vihetek-e ?

Igen vihetek pendrive-ot és felveszik az egészet .:)

2012. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jajj, de szuper!!!!!!! :))))

Ennek nagyon örülök most!!! Köszönöm az infót! :) Ki az orvosod?

2012. szept. 14. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Dr Somogyihoz járok terhesgondozásra ,de nincsen fogadott dokim . Ennek ellenére lehet ilyet csinálni .:) Itt ha minden jól megy a szülésznők vezetik le a szülést ,majd körülnézek picit .. :)
2012. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!