Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 31 hetes kismama vagyok, de...

31 hetes kismama vagyok, de uh adatok alapján még csak 29 hetes. Miért kell befeküdnöm a kórházba?

Figyelt kérdés
Jól vagyunk. A baba rendszeresen mozog. A mai napon mégis azt mondták, hogy szerdán be kell feküdni vizsgálatokra. Ennél többet nem mondtak. A mai uh adatok és jók voltak. De akkor mégis milyen vizsgálatra kell befeküdni? Nem értem.

2012. okt. 19. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne izgulj!

Biztos csak elővigyázatosságból kell.

Ha elvileg 31 hetes lennél, de szerintük meg a picúr méretei 29 hetesnek felelnek meg, na bumm.

Egy baba sem úgy fejlődik mint a nagykönyvben meg van írva. vagy csak ritkán.

Biztos azt nézik majd hogy az ő méreteihez képest megfelelően fejlődik-e. De biztos.


Kapni fogsz majd vitaminokat, meg finom laktató kórházi kosztot. :-) Próbálnak hízlalni.

2012. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem értem, ha további vizsgálatok kellenek, azért miért kell befeküdni. Miért nem lehet járóbeteg rendelésen elintézni..
2012. okt. 19. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát azt nem értem én sem.

Van fogadott dokid? Vele meg tudnád beszélni hogy mégis ez minek kell.

2012. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincs fogadott dokim és nem is akarunk fogadni, mert nem fogok azért fizetni, hogy végezze a munkáját..hisz ezért kapja a fizetését. Nekem sem fizet senki plusz pénzt azért, mert bemegyek reggel dolgozni.

Egyébként attól, hogy felfogadom még nem lesz könnyebb a szülés. :)

2012. okt. 19. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg hízás, vizesedés miatt? Nem írtad, hogy híztál-e, ha igen, mennyit. Én 24 kg-ot szedtem fel, és mikor szültem a doki megkérdezte, hogy hogyan úsztam meg a terhességet, hogy nem fektettek be. Én sem tudom, de szerencsére megúsztam.
2012. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
11 kg-ot híztam eddig. Védőnőm szerint diétázni kell. De én nem érzem, nem vizesedem, nem vagyok tehetetlen, nem fáj semmim, viszonylag sokat mozgok egy nap és még dolgoztam is. A héten hagytam abba a munkát.
2012. okt. 19. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó, jó ezt megértem és el is fogadom.

Csak az ilyen helyzetekben tudna segíteni.


nekem pl. van fogadott dokim, nekem az előzményeim miatt is muszáj volt és akartam is hogy kizárólag ő legyen az aki figyel ránk. Problémás terhes vagyok, többet foglalkozik velem mint egy normál kismamával, és császáros leszek ( nekem ezért sem mindegy hogy ki az aki majd ott lesz velem)

Na szóval, én is voltam kórházban még az első hetekben.

De ég és föld volt a különbség köztem és azok között a kismamák között akiknek nem volt saját orvosuk.

Már az odafigyelést értem ez alatt.

Sajnos őket egyik ügyeletes orvostól a másikig dobálták, mindenki döntött felettük és mindenki azt gondolta az a jobb amit ő mond.

Egyik nap még hazamehetett aki már 1 hete bent volt és semmi baja sem volt, a másik doki meg azt mondta hogy ő aztán haza nem engedi és hogy még jó helyen van ott benn a kórházban. Na ezek a csajok teljesen kikészültek.

Ellenben nekem egyik sem merte megmondani a tutit, azt csak kizárólag az én dokim tehette.

Egyik nap az egyik kisorvos félősen jött oda hozzám hogy minden utasítást megkapott a főorvos úrtól, már írják is a papírom hogy ebéd után mehetek haza. De utána már jött is a dokim széles mosollyal és mindent átbeszéltünk.

Szóval nekem nagyon megnyugtató a jelenléte.

2012. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
örülj neki, bár engem is befektetnének!
2012. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt fogjak vizsgalni, hogy teljes agynyugalom mellett hogyan fejlodik, mert kisebbnek talaljak, nehogy novekedes elmaradas legyen kialakuloban.. Gondolom csinalnak majd flowmertiat, nst-ket, verkep, vizelet.. Gyorsan tul lesztek rajta:)) Csak vigyaznak ratok, ez jo :))

Kitartas es jo egeszseget!

Udv 38hkm

2012. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem én is, hogy gyorsan túl leszünk rajta. Bár a nyugalomra már szükségem volt, mert eddig dolgoztam. A héten mentem volna utoljára, mert már éreztem, hogy sok. Csak nem épp ilyen nyugalmat akartam, hogy kórházban kell lenni.
2012. okt. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!