Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Géndiagnosztikai központ...

Szundika20 kérdése:

Géndiagnosztikai központ Budapest?

Figyelt kérdés
Volt esetleg valaki a géndiagnosztikai központba( Pesten) 12 hetesen kombinált teszten? Írnátok róla..Köszönöm

2012. dec. 6. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak sima genetikai uh-n voltam ott. Nagyon kedvsek és profik.BAnkkártyával is lehet fizetni,párom egészségpénztárával nem sajnos.(Patika) de adnak számlát amit ha beküldök nekik postán akkor visszafizeti a patika pénztár. Multkor később értünk oda, adtak másik időpontot. aMikor meg korábban mentünk akkor be tudtakhivni hamarabb.Egyébként kell tudni az utolsó menses idejét,súlyt meg egy a4s papirt kell elötte kitölteni és utána mehetsz vérvételre ill uh-ra.Kedvesek nagyon:)
2012. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sajnos a pontos dátumot nem tudom mert mindig máskor jött meg meg nem is nagyon figyeltem... De az hogy mikor sikerült azt igen nem volt sok lehetősége:D Nekünk sajnos nincs egészségpénztárunk :( :) Köszönöm!! Még annyi esetleg hogy apa bejöhet veled?
2012. dec. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!