Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megy valaki közületek a Szt....

Megy valaki közületek a Szt. Margit kórház (Bp. ) új genetikai centrumába kombinált tesztet és 12. heti uh-t csináltatni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a pénzt ott helyben kell kifizetni, vagy csekket adnak?

Köszönöm.


2013. jún. 26. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Margit Kórházban csináltattam a kombinált tesztet, de lehet te nem erre gondolsz (nem hallottam új genetikai központról):

Uh után adtak egy csekket, befizettem, utána a terhesgondozóba vették le a vért. De nem ott értékelték, hanem az Istenhegyi géndiagnosztikába küldték el, onnan kaptam vissza papírt.

2013. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csekket adnak de szerintem nagyon bunkók, én ezért most a SOTéra járok megint, nem tudom elviselni azt a bicskanyitogató stílust amit ott művelnek...
2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az új genetikai centrum július 1-től fog működni, nem olyan lesz, mint korábban volt. A korábbi rendszert ismerem, mert már volt hozzájuk szerencsém, nekem nem volt ott semmi problémám.

Elfelejtettem megkérdezni, amikor időpontot kértem, hogy hogyan kell fizetni, utána jutott eszembe. Péntek este fél 6-ra kaptam időpontot, ha csekkes megoldás van, akkor nem tudom, hogy nyitva van-e még akkor posta.

Megint fel kell hívnom őket, múltkor 2 napomba telt, mire felvette valaki a telefont. :( Ez az egyetlen negatív, amit a Margit kórház uh-saival tapasztaltam.


Azért köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 27. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Oh, akkor kedves Kérdező, te még jól jártál. Nekem a múltkor egy hetembe fájt felvenni velük a kapcsolatot, mert hol kinyomtak, hol fel se vettek. Kicsit bosszantott, hogy egy időpontért ennyi szöszölni... De sebaj. Az új központjukban nem voltam, a régit ismerem csak. Ha minden igaz, lesz még egy ultrahangom a Margitban, de az se most, hanem úgy a 37. körülre ígérték. Elvileg oda kell majd mennem, de addigra tán te túl is leszel rajta.


33 hkm

2013. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!