Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győrben hova érdemes menni...

Győrben hova érdemes menni 4D-s ultrahangra? Ha tudtok árakat is írni, meg hogy mennyi a várakozási idő? Szeretnénk képet is kérni, meg ha lehet dvd-t is.

Figyelt kérdés
Olyan helyet szeretnénk,ahol kedves az uh-s,jó a gép,és megnézik a szerveit is,meg mindent a babának. Köszönöm!
2013. okt. 14. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 12 hetesen voltunk a Kyncs-ben. Nagyon jó volt kaptunk képeket is. Ma jelentkeztem be 4 d-re hozzájuk. Ikreknél a 22-23. héten javasolják (ikreink lesznek). Nov. 13.-ra kaptam időpontot. 15 ezer Ft de van benne fél órás dvd és a képeket is odaadják cd-n. Nagyon rendesek.
2013. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Szerintem akkor mi is oda megyünk majd. Boldog babavárást. Gratulálok az ikrekhez. :)
2013. okt. 15. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük! :)
2013. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csakis a kyncs! A legjobbak, a gépük csúcs, a kép gyönyörű, nagyon kedvesek, és ha Macához kerülsz egy élménnyé teszi az egész uh-t!! :)
2013. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. okt. 18. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!