Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Gyöngyösön Szülész Nőgyógyász...

Gyöngyösön Szülész Nőgyógyász orvost keresek, akinek van magánrendelése. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem Szelva doktort ajánlották pár hónapja es nem csalódtam benne, hozzá járok es elégedett vagyok.Szerdánként van maganrendelese.
2013. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Róla már én is hallottam. Hol és mennyiért rendel? Telefonszámot tudnál adni? Köszi előre is.
2013. dec. 1. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Szelva doktorhoz járok, nála szültem 3 éve első babámat és azóta is hozzá járok, illetve most második babám is nála fog születni.

Nekem annak idején sokan ajánlották és nagyon meg vagyok vele elégedve. Rendkívül alapos, megbízható orvos.

Szerdánként van magánrendelése a Mérges utcában, 4 emeletes ház alsó szintjén.

Kismama vagy?

2013. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kismama vagyok! :)Hat hetes.Szerdán voltam a Szelva doktornál,és tényleg nagyon rendes.Kértem tőle ultrahang képet is,de a szívhangot még nem lehetett hallani.Jövőhét pénteken kell mennem ultrahangra,de pontosan nem is tudom hogy hova.A kórház mellett van a rendelő?Sajnos nem vagyok ismerős.Ti mikorra várjátok a picit?Kellemes hétvégét!
2013. dec. 14. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia,írtam privit is,de igen a kh mellett van a szakrendelő.Én jan. 25-re vagyok kiírva,és ha nem tévedek a második válaszoló 26-ra:D(ha jól gondolom,nekem is ő ajánlotta a dokit:))
2013. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:) :) :)

Igen, én vagyok az, jól rám ismertél.

Kedves kérdező, a kórház mellett van a szakrendelő, bemész a kapun, a kartonozó mellett elfordulsz balra és felmész a lépcsőn az első emeletre. Ott a padlón színes vonalak elvezetnek az uh-hoz. Amúgy minden fel van festve a padlón, csak követni kell a vonalat. :)

2013. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szelva dokinak hol van pontosan a magánrendelése?
2015. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mérges út 8,ha jól emlékszem
2015. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!