Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Máté Imrét ismeritek: Tb....

Dr. Máté Imrét ismeritek: Tb. Szent Borbála Kórház?

Figyelt kérdés

Nekem rettentő szimpi; de semmit sem tudok róla.

Pl.:

-van-e magán rendelése, és hol

-mennyi nála egy vizsgálat; a szülés

-csinálhat-e császárt (ő műt ha úgy alakul)?



2014. jan. 14. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nála szültem a második babámat. Nem volt megfogadva, csak éppen ő volt bent. Nagyon kedves, gyors, és még egy kis humorral is próbálkozott, csak épp nem voltam vicces kedvemben. :-)

Maradéktalanul ellátott, utána a szülőszobába is bejött, varratok kiszedésénél nem volt ott, de odajött, hogy aznap pont nem ő van, de kihez tudok fordulni.

Első babámnál fogadott doki volt, vele is elégedett voltam, de sokkal többet ő sem tudott nyújtani, mint a kérdésben említett doki.

Van-e magánrendelése nem tudom, de védőnőktöl tudsz érdeklődni!

Császárt sem tudom, nekem spontán szülés volt.

2014. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogadott orvosom mellett ő volt bent a császárnál. Aznap akinek nem volt saját orvosa ő csinálta a műtétet és mind elégedettek voltak vele, imádták. Én is csak jót tudok mondani róla. 3 hétig feküdtem a kórházban, messze ő volt a legalaposabb, lelkiismeretesebb. Azt nem tudom, hogy van-e magánrendelése, de szerintem érdemes utánajárni.
2014. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő volt az orvosom míg Esztergomban rendelt. 3 hónapos terhes voltam mikor átment Tatabányára. Totál kiakadtam, mert imádtam, nagyon-nagyon alapos volt! Sajnos az ottani rendelését nem ismerem, de ajánlom őt nagyon.
2014. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Senkinek sem ajánlom. Második gyermekem szülésekor hajnalban ő volt ügyeletben. Lenézően, lekezelően fogadott, vizsgálata pedig nagyon fájdalmas volt, rá kellett külön szólnom, hogy húzza ki belőlem a kezét, annyira érzéketlenül csinálta (több orvos és műtét után tapasztalatból írom). Hónapokkal később benéztem a nővérekhez egy apró kérdéssel, pont a pultnál volt, nem hozzá szóltam, mégis sajnálattal kellett megállapítanom hogy a stílusa semmit sem változott...
2014. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En is csak hallomasbol ismerem esztergombol.de ott nagyon szerettek.csak jokat hallottam rola.
2014. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem tudom hogy kinek mi szimpi benne, én már pár dokinál voltam de ilyen bunkó paraszttal még nem találkoztam.. nem értette miért nem a saját orvosomhoz megyek, mondtam mert nincs itt, terhesség alatti vérzéssel szerinte nem kell elmenni orvoshoz teljesen természetes, és hogy amúgyis hagyjam a hülyeségekkel,van elég dolga, felállt viszlát és kiment a teremből...no komment..gratulálok neki!
2017. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angi9615 válasza:
2019 áprilisában sürgősségi császármetszésel szültem nála. Nagyon alapos volt(pedig nem fogadott doki volt) és mikor komlikációk léptek fel,mindent szakszerűen ellátott és mindenről tájékoztatott. A varratszedésre is hozzá mentem,mert kifejezetten ő személyesen akarta kiszedni,nagyon kíméletes volt és kedves. A kontrollokat is mindet ő szeretné csinálni,mert biztos akar lenni benne,hogy minden rendben van velem egy ilyen nehéz szülés után( el kellett távolítani a méhem,mert gyulladásos volt és nem állt el a vérzés. Amugy azt is ő csinálta). Csak ajánlani tudom.
2019. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!