Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Margit kórházban Dr Burik...

A Margit kórházban Dr Burik Zoltán tart terhesgondozást? Ha igen milyen napokon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom.

Hozzá jártam terhesgondozásra, nála szültem sztk alapon, vagyis a kórházba jártam hozzá, nem magánrendelésre.

Olyan semmittelen a hozzá állása, nem kedves, de nem is mogorva, egy vagy neki a sok közül. Megszülesztett, rám se nezett utánna.

Sokszor órákat kell várni rá a terhesgondozáson. Szinte mindig késik, majd elhívjek, másjön helyette, de volt olyan máshoz kellett menni a szülészetre, s gondolj bele, 40 kismama megy fel a szülészetre, megkérdezi jól vagy, bepecsétel, s mehetsz. Meg se vizsgál, semmi.

Úgy emlékszem kedden délelőtt volt.

2014. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ajánlom, de nem tudom mikor rendel a volt Tégla utcai (mostmár Gelléri Andor Endre u.).

Off: Magánrendelése szerda délután van a Dunamed rendelőben. Nála szültem, hozzá járok. Kedves, türelmes, ha kérdezel válaszol, elmagyarázza, ha nem érted. Tisztelettudó, feleslegesen nem avatkozik be szülésnél. Hozzám mindig bejött, ellenőrizte a vérzésemet. Jó orvos nagyon.

2014. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedden délelőtt van, ha jól emlékszem 10-től. De én sem ajánlanám, nekem is rossz tapasztalatom van vele. Tényleg csak egy vagy a sok közül, ő ott a legfiatalabb, neki kell csinálnia mindent (de tényleg mindent), ezáltal szétszórt is. Ráadásul velem úgy volt ilyen, hogy én ott dolgoztam a kórházban... volt úgy, hogy megbeszéltünk egy külön időpontot, másfél órát vártam rá, a telefont nem vette fel, majd amikor végre sikerült elérnem, közölte, hogy ő elfelejtette és már otthon van. Szakmailag jó, de tényleg nincs érdemi ideje senkivel foglalkozni. Ez nem az ő hibája, csak a kórház szívja ki a lelkét.
2014. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kit ajánlanátok ott a kórházban?
2014. febr. 4. 07:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából ha fizetsz, minden orvos kedves, foglalkozik veled!

Ha sztk alapon mész, nem magán, nem fizetsz, akkor egy vay a sok közül, ha van rád idő megnéznek, foglalkoznak veled, ha nincs nem.

Ha szülsz, s a dokinak magán páciense is szül akkor, akkor hozzád lig megy be a doki, csak ha muszáj...

2014. febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem ő volt a dokim, de találkoztam vele többször is. Reggelente ő jött vizitelni, mindig kedves volt, bármilyen kérdésem volt válaszolt rá.

Szülés előtt volt 24 órás vérnyomásmérésem, azt is ő csinálta, mert az én dokim még nem használta a készüléket, sőt mielőtt hazament volna bejött megnézni, hogy vagyok, jól mér-e a gép.

Szóval nekem pozitív tapasztalatom van vele.


3 hónapja szültem.

2014. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Nekem Magyar Attila volt a dokim, nagyon meg voltam vele elégedve, fiatal doki ő is.
2014. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!