Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miskolcon a Semmelweis kórházb...

Vyron kérdése:

Miskolcon a Semmelweis kórházban hol csinálják a 12 hetes ultrahangot? Melyik épületbe kell menni és hány órától vannak bent?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A 12 hetest még az SZTK-ban is megcsinálják, nem fontos a kórház szülészetére menni. Az a 18-20 hetesnél fontos.
2014. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesgondozásra a Diósgyőri Sztk-ba járok. 12 hetes uh-ra egyből a szülészet épületébe kellett mennem. Nem tudom az Semmelweis Sztk-ban mennyit kell várni az uh-ra, de a szülészeten még egyszer sem vártam többet 15 percnél. Fél kilencre mentem általában, mert először úgyis az osztályos betegek kerülnek sorra. Szóval bemész a szülészetre a földszinten a porta melletti folyosóra, azt hiszem a harmadik ajtó. Nem kell sorszám, csak üzennek a kijövő beteggel, hogy mehet a következő.
2014. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. lehet, hogy fogadott dokid van, azért nem kellett várnod.

Én a kórház szülészeti UH-jánál mindig órákat vártam még a 9. hónapban is.

Hiába voltam ott hamarabb, sorra behívják az ember előtt a protekciósokat, ráadásul hely sincs mindig, borzalmas nagy hassal, szédelegve ott várakozni órákig.

2014. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogadott orvos nélkül eddig akárhány uh-n voltam mindig így volt. Remélem jövőhéten is így lesz, mert akkor megyek utoljára remélhetőleg. Nekem eddig a max várakozás 15 perc volt, de az is a 16-18. hetin. Két esélyes így a dolog vagy én vagyok mindig nagyon szerencsés és mindig pont jókor mentem vagy te vagy balszerencsés.
2014. márc. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!