Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Uzsoki Kórházban fogok szülni,...

Uzsoki Kórházban fogok szülni, ajánlanátok ottani orvost?

Figyelt kérdés
dr. Alexanjan Nelliről, dr. Bőse Tamásról, dr. Lukács Györgyről hallottam jókat, de nem találom a honlapjukat, hol lehet őket elérni és azt sem tudom, mennyi lenne a terhesgondozás és a szülés. Tudnátok segíteni, akár privátban is írhattok, ha nyilvánosan nem akartok pénzről beszélni. Esetleg más dokival kapcsolatos tapasztalat, anyagiak is érdekelnek. Köszönöm előre is.
2014. ápr. 1. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyeletesnel szultem, dr.Teleknel.

Csokoltatom mai napig a kezet. Surgossegi csaszaron estem at, mai napig ha felhivom tudja ki vagyok es a lanyomra is emlekezik.

Pedig o aztan ejjel-nappal bent van. Hatalmas tapasztalattal rendelkezik.

2014. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dr. Lajis Tímeát nem javaslom. Nagyon kedves, ügyes meg minden, de azt sem tudja hol álla a feje annyi betege van. Az asszisztensei is teljesen szét vannak esve. dr. Telek Tamás ő nagyon aranyos és kedves, dr. Tóth Richard szintén nagyon aranyos és lelkiismeretes , de még kicsit lassú, dr. Kalocsai nagyon jó (már bánom, hogy nem nála szültem) egyszer voltam nála ügyeleten és puszta kézrátételből is mindent tudott a babaáról. dr. Gerencsér egy pénzéhes tapló.
2014. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dr. Lukács György. Nagyon tapasztalt nagyon jó orvos. Ultrahangban verhetetlen. Nekem magán dokim volt Ő. Bármikor hivhatam hétvégén is mindig segített és lekiismeretes volt.
2014. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most olvastam végig hogy ő is szerepel a listádon. Ha érdekel priviben megírok mindent.
2014. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! Kedves utolsó, élnék a lehetőséggel, lennél szíves megírni a tapasztalataidat?
2014. ápr. 2. 18:05
 6/8 anonim válasza:
0%
Én tudok egy kiváló orvost: Dr. House :)
2014. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dr. Alexanjannaál születtem és szültem. Nagyon szerettem hozzá járni. És remélem még fogok is. Tavaly 6000 volt nála a terhesgondozás, a végén nem mindig fogadta el. A magánrendelője a Keletinél van. UH-ra a kórházba kell menni. 100.000 a szülés. Ebben minden benne van, a vajúdásnál és a szülésnél is végig bent van, nem a szülésznő csinál mindent. Bármi kérdésed, bajod van, hívhatod bármikor, éjjel-nappal. Tudnod kell, hogy nem császárpárti, csak indokolt esetben...


Nellinek nincs saját honlapja:

(de itt minden rajta van, görgess lejjebb)


[link]


Bőze: (de elég nehezen elérhető doki, folyton szaladgálni kell utána és az eredményekért, ez a barátnőm és a sógornőm tapasztalata) 12000- 18000 egy vizsgálat, UHval 18000. Nem mond összeget a szülésért. Sógornőmék körbe kérdeztek és 70.000- 150.000 között kapott.


[link]

2014. ápr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!