Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha az orvos nem hajlandó...

Ha az orvos nem hajlandó streptococcus szűrést csinálni mit tehetek? Magán úton mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Az orvosnak nem kötelező a vizsgálat elvégzése, csak ajánlott és jobb helyeken meg is csinálják. Mindenképp szeretném. Aki magán úton csináltatta légyszi írja meg mennyibe került! Köszönöm!

2014. ápr. 18. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mintát levette a doki és én vittem be egy magánlaborba kétezer valamennyi volt a tenyésztés, szóval nem egy nagy összeg.
2014. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2014. ápr. 18. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hány hetes vagy? Nálunk kötelező, de csak a 36. héten. Viszont az én nőgyógyom a 13. héten is levette (előző gyerkőcnél is 2x csinált bakter vizsgálatot). Sajnos most mivel a terhesség kezdetén elkaptam egy jó kis hasmenéses vírust és legyengült az immunrendszerem, meg is jelent, de kaptam rá antibiotikumot és persze majd lesz újabb kenetvétel is.
2014. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Jövőhéten már 37 hetes leszek, sajnos itt nálunk nem csinálják meg. Kenetet sem vett még a világon senki semmire pedig elvileg azt is kellene legalább 1 alkalommal.. kíváncsi vagyok ha ne adj isten pozitív vajon kezelni hajlandóak e.. ha már szűrni nem képesek..
2014. ápr. 19. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!