Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 30 hetes terhes vagyok A+...

30 hetes terhes vagyok A+ vércsoporttal. Párom 0+ a vércsoport ellenanyag szűrés mégis pozitív lett mi lehet ez, vagy mitől van? Kicsiket aggódom a baba miatt.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Erdekes....Ha az anya pozitív, nem termelődhet ellenanyag. Biztosan jol tudod a vercsoportodat?
2014. ápr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is pont ilyen vércsoportúak vagyunk a férjemmel, nekem is pozitív lett az ellenanyagszuresem, nem csak negativos anyukáknak lehet az :) nem ettol fugg.


Kéthavonta jartam ellenőrző vervetelre, a másodikon mar nem volt kimutatható ellenanyag, de azert mindig levették. Nem volt gond sem a szülésnél, sem a babával, egészségesen született.

0-as vércsoportú lett egyébként, mint az apukája :)

Ne aggodj, nem lesz baj!

2014. ápr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy mi is mindketten pozitivosak vagyunk
2014. ápr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen, ez megnyugtato!
2014. ápr. 26. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányom pont ezért került az intenzívre születése után 3 nappal.

Az RH faktor és a vércsoport összeférhetetlenség 2 külön dolog.

Nekem nem volt ilyen szűrés, mikor erősen besárgult a lányom és elmagyarázták az okát, akkor lepődtem meg, hogy ilyen is létezik.

Én 0+-os vagyok, férjem B+-os, lányunk is B+-os lett, ezért sárgult be, de szerencsére megúsztuk a vérátömlesztést, csak gyógyszereket kapott+kék fényt, 1 hét után hazavihettük.

2014. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!