Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hol és kinél szüljek? Siófokon...

Hol és kinél szüljek? Siófokon vagy Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
A második babát várom, a 11.hétben vagyok. Az első SzFvárott született, farfekvéses volt és a 8.hónaptól nagyon magas lett a vérnyomásom, úgyhogy egy szép napon nem engedtek haza az NST-ről, befektettek, és a 3. napon császármetszéssel megszületett a baba. Blaskó E. volt a fogadott dokim. A műtétig nagyon rendes volt mindenki, de azt követően rosszabbnál rosszabb "élmények" jöttek, ezért gondolkodom azon, hogy hol kéne szülni. Dr. Batához mennék, de ő csak egyszer rendel Fehérváron, és várható, hogy megint lesznek olyan vérnyomásgondok pl., mint először, tehát NST-re többször kell mennem és ezt nehéz lesz összehozni Siófokra... Ezért a másik ötletem Szfvár, de Dr. Szakács Szilviánál (Blaskó elment Kerepestarcsára), vele találkoztam kétszer és eléggé szimpatikus volt. Aki ismeri a szülészeteket, doktorokat, melyiket ajánlja? Az előző császár, a magas vérnyomás miatt várhatók komplikációk sajnos...

2014. máj. 15. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én orvosom,akihez 12 évig jártam(és járok is,mert nekem megér ennyi utazást),elment Pestről Siófokra és ott lett a szülészet vezetője.Dr.Fenyőházi Jenőnek hívják.

Nagyon jó orvos,laza,de ha kell határozott,természetesség,gátvédelem párti.

2014. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, ez rendben is van, csak nálam az a baj, hogy ha heti többször kell menni, azt nehéz lesz kivitelezni nagy hassal, plusz a (nagy)kislányom elhelyezésével...Ha nem lenne ilyen probléma, egyértelmű lenne a siófoki.
2014. máj. 16. 13:42
 3/3 anonim válasza:

Szia.Ha Siófokon szeretnél szülni akkor Dr. Fenyőházi Jenő

[link]

Ezen a linken találsz infót a fehérvári rendeléséről.

Ha viszont Fehérváron szeretnél akkor Dr. Rubliczky Levente,

vagy Dr. Orosz Gábor.

2014. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!